استاندار کرمانشاه از ساخت یادمان همدلی و همراهی مردم ایران اسلامی در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، بازوند با اشاره به همدلی و همراهی بی نظیر مردم و مسئولان در زلزله کرمانشاه گفت: این یادمان حاوی اطلاعاتی همچون آمار مصدومان و فوتی‌ها، اقدامات انجام شده و مشارکت […]

استاندار کرمانشاه از ساخت یادمان همدلی و همراهی مردم ایران اسلامی در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.

ساخت یادمان همدلی و همراهی مردم در سرپل ذهاببه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، بازوند با اشاره به همدلی و همراهی بی نظیر مردم و مسئولان در زلزله کرمانشاه گفت: این یادمان حاوی اطلاعاتی همچون آمار مصدومان و فوتی‌ها، اقدامات انجام شده و مشارکت مردم، خیران و مسئولان  در بازسازی مناطق زلزله زده‌ی شهرستان سرپل ذهاب خواهد بود.

استاندار کرمانشاه با اشاره به زلزله‌ی شدید سال ۱۳۹۶ در استان کرمانشاه و بی سابقه بودن آن طی صد سال اخیر در منطقه ی غرب گفت :برای احداث یادمان همدلی و همراهی مردم ایران اسلامی  در شهرستان سرپل ذهاب نیاز به مشاور و طراح ساخت است.

وی با بیان اینکه این یادمان باید به مکانی برای مشاهده‌ی عموم مردم تبدیل شود خاطرنشان کرد: باید تصاویر و عکس‌هایی از ساختمان‌های فروریخته و روند بازسازی مناطق زلزله زده تهیه و این تصاویر در ادارات مختلف شهر سرپل ذهاب، و همچنین ساختمان‌هایی مانند وزارت کشور و مدیریت بحران کشور  نصب شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در مسکنِ ملی مشکل "سهم آورده متقاضی" نخواهیم داشت