اولین انتطار از استاندار جدید کرمانشاه بهمن  امیری مقدم
اولین انتطار از استاندار جدید کرمانشاه بهمن  امیری مقدم

به گزارش فر نیوز  به  نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،بالاخره استاندار جدید کرمانشاه معرفی شد. بهمن امیری مقدم در جلسه امروز هیات دولت به عنوان استاندار کرمانشاه در دولت سیزدهم انتخاب شد تا دوران مدیریت هوشنگ بازوند استاندار باقی مانده از دولت روحانی به اتمام برسد. بدون شک انتظارات از استاندار جدید کرمانشاه […]

به گزارش فر نیوز  به  نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،بالاخره استاندار جدید کرمانشاه معرفی شد. بهمن امیری مقدم در جلسه امروز هیات دولت به عنوان استاندار کرمانشاه در دولت سیزدهم انتخاب شد تا دوران مدیریت هوشنگ بازوند استاندار باقی مانده از دولت روحانی به اتمام برسد.

بدون شک انتظارات از استاندار جدید کرمانشاه به دلیل حجم مشکلات استان فراوان است اما یکی از مهم ترین انتظارات از استانداری که منصوب دولت انقلابی سیزدهم است، توجه به تاکیدات امام خامنه ای و قانون اساسی است.

در قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی به صراحت بر بحث تفکیک قوا تاکید شده است بر همین اساس هر یک از قوا بایستی بر اساس وظایف پیش بینی شده خود عمل کرده و از ورود به حوزه قوای دیگر خودداری کنند.

با توجه به اینکه انتصابات در قوه مجریه از اختیارات این قوه است، قوای دیگر نباید در آن دخالتی داشته باشند. از طرفی رهبر معظم انقلاب بر موضوع عدم ورود نمایندگان در انتصابات و امور اجرایی تاکید کرده اند. این موارد نشان می دهد که ایجاد شرایط هرگونه  دخالت نمایندگان مجلس در امور اجرایی و به خصوص در انتصابات هم غیرقانونی و هم بر خلاف تاکیدات مقام معظم رهبری است.

 استاندار کرمانشاه بایستی به این نکته توجه داشته باشد، اگر هر نماینده ای در تلاش برای دخالت در انتصابات و امور اجرایی بود اجازه آن را ندهد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اشرف خواهر محمد رضا شاه را بشناسیم