در فستیوال زمستانه شهرداری کرمانشاه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه قرار است با همکاری یک آکادمی پرورش ذهن و نبوع وبینار رایگان برگزار کند و به برگزیدگان این دوره شهریاری فرهنگ و عضویت افتخاری فرهنگسر‌اهای شهرداری را اهدا کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ کیوان شمشیر بیگی معاون فرهنگی و هنری، […]

در فستیوال زمستانه شهرداری کرمانشاه

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه قرار است با همکاری یک آکادمی پرورش ذهن و نبوع وبینار رایگان برگزار کند و به برگزیدگان این دوره شهریاری فرهنگ و عضویت افتخاری فرهنگسر‌اهای شهرداری را اهدا کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ کیوان شمشیر بیگی معاون فرهنگی و هنری، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی وبینار علمی شرکت کنید و کارت شهریاری فرهنگ دریافت کنیدشهرداری کرمانشاه گفت: این سازمان با همکاری آکادمی پرورش ذهن و نبوع ویرا قرار است در بهمن ماه وبیناری در موضوعات مختلف برگزار کند.
شمشیر بیگی در ادامه با تاکید بر اینکه این وبینار کاملا رایگان خواهد بود افزود: خانواده می‌توانند از طریع درگاه اینترنتی و ایمن آکادمی ویرا به آدرس https://online.vira-academy.ir/pajuheshsara یا با تماس با شماره‌های تلفن ثابت؛ ۳۷۲۳۰۰۱۰ – ۳۷۲۰۱۴۱۵ و یا با تلفن همراه ۳۸۳۵۹۴۶۴ – ۰۹۱۸۵۵۴۱۷۱۳ فرزندان خود را برای شرکت در این وبینار ثبت نام کنند.

او همچنین با اشاره به اینکه این وبینار پنج شنبه ۲ بهمن ۹۹ ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد گفت: چرتکه، محاسبات سریع، ساخت بازی‌های رایانه ای، ریاضیات، برنامه نویسی کامپیوتر، خلاقیت و بازی، روبیک رباتیک، آشنایی با کامپیوتر، ضرب انگشتی، الکترونیک، انیمیشن هوش ز جمله موضوعات ارائه شده در این وبینار خواهد بود.

شمشیر بیگی در پایان هم یادآور شد که به برگزیدگان دوره‌های فوق کارت شهریاری فرهنگ و عضویت افتخاری فرهنگسر‌اهای شهرداری اهدا خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یادداشت| اقتصاد ایران نباید گروگان مذاکرات باشد