آخرین اخبار

مرکز تجمیعی خدمات دندانپزشکی افتتاح شد

بهمن ۲, ۱۳۹۹

در گیلانغرب

مرکز تجمیعی خدمات دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی امام علی (ع) شهرستان گیلانغرب روز دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، کوروش محمودیان در آیین افتتاح مرکز تجمعی خدمات دندانپزشکی گیلانغرب، افزود: مرکز تجمیعی خدمات دندانپزشکی افتتاح شددستگاه یونیت دندانپزشکی با متعلقات کامل آن شامل اتوکلاو، رادیولوژی، دستگاه‌های جرم گیری که تجهیزات روز دنیا است در این مرکز نصب شد.

وی افزود: ارزش تجهیزات خریداری شده حدود چهار میلیارد ریال با ارز دولتی است که توسط خانواده خیر کرمانشاهی زنده یاد «کریم خان مظفری کاکاوندی» و با همکاری خانم «پری داودیان» خیر گیلانغربی خریداری و نصب شده است.

دکتر مسعود قلعه سفیدی معاون مشارکت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه نیز گفت: این موسسه با هدف حمایت از بیماران نیازمند و تامین هزینه‌های درمانی اقشار آسیب پذیر در ۲ بخش بهداشت و درمان و بخش خصوصی ایجاد شده که علاوه بر کمک به تامین هزینه‌های درمانی بیماران نیازمند درخصوص کمک به تجهیزات بیمارستان و هزینه‌های عمرانی نیز نقش آفرینی می‌کند.

در مراسم افتتاح این مرکز از این ۲ خیر نیز تجلیل شد و در ادامه موسسه خیریه بیمارستان الزهرا (س) شهر گیلانغرب هم راه اندازی و افتتاح شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واژگونی خودرو با ۷ مصدوم در سپیدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×