به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، هومن روشنی دبیر هیات بدمینتون استان با اشاره به آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون از فردا (دوم بهمن)، گفت : رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون کشور با حضور ۱۲ تیم در قالب چهار گروه از فردا (پنج شنبه) آغاز خواهد شد و تیم کرمانشاه […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، هومن روشنی دبیر هیات بدمینتون استان با اشاره به آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون از فردا (دوم بهمن)، گفت : رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون کشور با حضور ۱۲ تیم در قالب چهار گروه از فردا (پنج شنبه) آغاز خواهد شد و تیم کرمانشاه در یکی از گروه‌ها در دور رفت میزبان نمایندگان تبریز و کردستان می‌شود.

او با بیان اینکه این رقابت‌ها تنها در بخش آقایان است،گفت : طبق دستورالعمل‌های فدراسیون رقابت‌های لیگ با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و بدون حضور تماشاگران خواهد بود و پس از برگزاری دور برگشت رقابت ها، از هر گروه یک تیم به مرحله بعد صعود می‌کند.

دبیر هیات بدمینتون استان افزود: نماینده کرمانشاه در این رقابت‌ها ترکیبی کاملا جوان دارد که می‌خواهیم با حضور در این رقابت ها، با کسب انگیزه و تجربه آن‌ها را برای رقابت‌های لیگ برتر سال آینده آماده کنیم.

او افزود: تعطیلی مکرر سالن‌های تمرین به واسطه تشدید شیوع بیماری کرونا و نداشتن اسپانسر باعث شد تا نتوانیم امسال در رقابت‌های لیگ برتر شرکت کنیم، اما با رایزنی‌هایی که با فدراسیون داشته ایم، سهمیه کرمانشاه در لیگ برتر محفوظ است و سال آینده می‌توانیم در این لیگ تیم بدهیم.

روشنی ادامه داد: براین اساس تیمی را که امسال در رقابت‌های لیگ دسته اول داریم، آماده خواهیم کرد تا در رقابت‌های لیگ برتر سال آینده شرکت کنند، حتی اگر هم نتوانیم در رقابت‌های این لیگ مقامی کسب کنیم، سهمیه حضور در لیگ برتر را داریم و سال آینده در لیگ برتر خواهیم بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تحویل یکهزار واحد مسکن مهر تا پایان سال

او افزود: رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون به میزبانی کرمانشاه طی روز‌های دوم و سوم بهمن در سالن بدمینتون مجموعه ورزشی شهید اشرفی اصفهانی برگزار خواهد شد .

کرمانشاه میزبان مسابقه‌های چند جانبه‌ی اسلالوم

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقه‌های چند جانبه‌ی اسلالوم به میزبانی کرمانشاه خبر داد.

محمد جواد کرانی گفت: در این رقابت‌ها ۶۰ شرکت کننده از ۵ استان کشور به مدت دو روز با هم رقابت می‌کنند.

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌ی برگزاری این رقابت‌ها افزود: معاینه فنی خودرو‌ها و کلاس فنی با حضور داوران فردا پنج شنبه (۲ بهمن) برگزار می‌شود و در روز جمعه (۳ بهمن) هم شرکت کنندگان در ۵ کلاس با هم رقابت می‌کنند.

او افزود: مسابقه‌های چند جانبه‌ی اسلالوم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و بدون تماشاگر در ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/د