فریاد تظلم خواهی نماینده کرمانشاه در صحن علنی مجلس؛
فریاد تظلم خواهی نماینده کرمانشاه در صحن علنی مجلس؛

 به گزارش فر نیوز  محمد رشیدی  نماینده  مردم  کرمانشا در مجلس شورای اسلامی در آخرین  تذکر خود  چند  وزیر را  را  خاطب  قرار داد   و گفت : حق منطقه جنگی بازنشستگان و نیروهای نظامی و انتظامی را پرداخت کنید/ کرمانشاه در رأس بیکاری است پالایشگاه آناهیتا را تعیین و تکلیف کنید نماینده مردم شریف کرمانشاه […]

 به گزارش فر نیوز  محمد رشیدی  نماینده  مردم  کرمانشا در مجلس شورای اسلامی در آخرین  تذکر خود  چند  وزیر را  را  خاطب  قرار داد   و گفت : حق منطقه جنگی بازنشستگان و نیروهای نظامی و انتظامی را پرداخت کنید/ کرمانشاه در رأس بیکاری است پالایشگاه آناهیتا را تعیین و تکلیف کنید

نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، به هیأت دولت، سازمان برنامه و بودجه، وزرای دفاع و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، وزیر نیرو و وزیر نفت در دفاع از حقوق مردم تذکر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر دکتر محمد رشیدی نماینده مردم شریف کرمانشاه و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی_ دکتر محمد رشیدی امروز در صحن علنی مجلس به دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه برای عدم پرداخت حق منطقه جنگی به بازنشستگان تذکر و خواستار پرداخت این حق شد.

وی در ادامه در تذکر خود خطاب به وزیر دفاع و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ١١ ماه از سال ١۴٠٠ گذشته است اما هنوز حق منطقه جنگی نیروهای نظامی و انتظامی پرداخت نشده و این درحالی است که این عزیزان حافظ امنیت و مرز هستند؛ شما مدیون آنان هستید.

مشکل آب کرمانشاه را حل کنید

رشیدی در ادامه تذکرات خود خطاب به وزیر نیرو بیان کرد: کرمانشاه نهمین کلان‌شهر کشور است چرا نسبت به آبرسانی آن بی اعتنایی می‌کنید؟

نماینده کرمانشاه در مجلس ادامه داد: کرمانشاهی که در هشت سال دفاع مقدس و زمان حال از کیان ایران اسلامی دفاع کرده است تصفیه خانه آب و فاضلاب ندارد.

وی تاکید کرد: تابستان نزدیک است و مردم کرمانشاه گرفتار و شما بی اعتنا هستید؟

رشیدی با بیان اینکه بودجه سال گذشته تا کنون در حدود ۵ درصد آن تخصیص یافته است گفت: آب سد گاوشان باید به کرمانشاه برسد.

به داد بیکاری کرمانشاه برسید

دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان تذکرات امروز خود، وزیر نفت را مورد خطاب قرار داد و با بیان اینکه کرمانشاه در رأس بیکاری کشور است خاطرنشان کرد: حدود ١۴ سال است که مردم کرمانشاه را با نام پالایشگاه آناهیتا سرکار گذاشته اید.

وی افزود: دو دولت است که نسبت به این پالایشگاه بی اعتنایی کرده و توجهی به آن ندارید.

نماینده مردم شریف کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: وضعیت واگذاری سهام به قرارگاه خاتم را مشخص و این پروژه را آغاز کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازدید نماینده مردم کرمانشاه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان