به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بر ضرورت تبیین زوایای زندگی سیاسی، فرهنگی و علمی شهدای محراب و شهید اشرفی اصفهانی تأکید کرد. او گفت : آنگونه که باید اهداف بلند انقلاب اسلامی تبیین نشده و باید این ارزش‌ها با برنامه‌های مدون […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بر ضرورت تبیین زوایای زندگی سیاسی، فرهنگی و علمی شهدای محراب و شهید اشرفی اصفهانی تأکید کرد.

او گفت : آنگونه که باید اهداف بلند انقلاب اسلامی تبیین نشده و باید این ارزش‌ها با برنامه‌های مدون زنده نگه داشته شود تا بدین وسیله نسل جوان را با اهداف بلند مبارزاتی و علمی شهدای محراب آشنا کرد و به طریق مقتضی اندیشه‌های ارزشمند آنان را برای آیندگان ترسیم کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با طرح این پرسش که چرا منافقین شهدای محراب را ترور کردند، افزود: باید بدانیم چرا منافقین یاوران امام و انقلاب را که از دیرباز در کنار امام بوده‌اند را هدف ترور ناجوانمردانه خود قرار دادند، زیرا منافقان به خیال خام خود می‌خواستند اهداف بلند انقلاب را مختل و امام راحل را بی‌یاور کنند.

علما با تاکید بر لزوم برگزاری کنگره شهدای محراب در استان، افزود: باید ببینیم چرا شهدای گرانقدر محراب و از جمله آیت‌الله شهید اشرفی اصفهانی، لباس رزم می‌پوشید و در کنار رزمندگان اسلام قرار می‌گرفت؟ زیرا او مایه دلگرمی بسیجیان، سپاهیان و ارتشیان بود و حضور او در جبهه‌های جنگ مایه دلگرمی رزمندگان و عظمت شخصیت او را آشکار می‌کرد.

او ادامه داد: باید با تبلیغات مناسب دانش‌آموزان، دانشجویان و نسل جوان را با کیفیت زندگی، مبارزات، سوابق علمی و فرهنگی شهدای محراب آشنا کنیم.

ضرورت معرفی منافقین به مردم

سردار عظیمی، فرمانده قرار گاه نجف اشرف نیز از ضرورت معرفی منافقین به مردم خبر داد و افزود: باید مردم با ماهیت منافقین بیشتر آشنا شوند و بدانند چرا منافقین ائمه جمعه ما را هدف ترور شوم خود قرار دادند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تیم منتخب هفته بیستم و دوم لیگ دسته یک معرفی شد+پوستر

او افزود: از دیگر شهدای ترور در این کنگره تجلیل شود.

امیر آریانفر، فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در غرب کشور گفت: باید برخی کمیته‌ها از هم اکنون کار خود را آغاز کنند تا بسترسازی مناسب برای کنگره شهدای محراب فراهم شود.

سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: باید برای مردم تبیین کنیم که شهید اشرفی اصفهانی بر گردن مردم کرمانشاه بسیار حق بزرگی دارد، لذا باید کاری کنیم تا این فعالیت‌های گسترده شهید اشرفی در قبل و بعد از انقلاب برای مردم روشن گردد .

انتهای پیام/د