به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، امیرپرویز نجفی رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت : دمای فعلی هوای قصرشیرین ۱۶ درجه سانتیگراد بالای صفر و رطوبت هوا ۳۹درصد است و طبق پیش بینی‌های هواشناسی سامانه ناپایدار تا روز شنبه هفته آینده در جو منطقه حاکم است. او گفت : هم اکنون باد با […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، امیرپرویز نجفی رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت : دمای فعلی هوای قصرشیرین ۱۶ درجه سانتیگراد بالای صفر و رطوبت هوا ۳۹درصد است و طبق پیش بینی‌های هواشناسی سامانه ناپایدار تا روز شنبه هفته آینده در جو منطقه حاکم است.

او گفت : هم اکنون باد با سرعت ۹ کیلومتر بر ثانیه معادل ۳۶کیلومتر بر ساعت در حال وزیدن است و با وجود وزش باد دید افقی این شهرستان مشکلی ندارد.

رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین افزود: از ابتدای امسال تاکنون این شهرستان ۱۹ روز درگیر گرد و خاک بود که روز‌های غبارآلود در فروردین یک روز، اردیبهشت هفت روز، خرداد ۶ روز، تیر یک روز، شهریور یک روز، آبان ۲ روز و آذرماه یک روز بوده است.

نجفی ادامه داد: امسال از اول فروردین ماه تاکنون ۱۵۱.۴ میلی متر باران در قصرشیرین باریده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۸۰ درصد کاهش داشته است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وضعیت برخی آسیب‌های اجتماعی در کرمانشاه نگران‌کنندهاست