به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،شهرام کرمی دادستان کرمانشاه با اشاره به انتشار کلیپی مبتذل در تکیه معاون الملک طی هفته‌های گذشته، اظهار کرد: در این کلیپ که به صورت گسترده‌ای در فضای مجازی انعکاس پیدا کرد و زنی بدون پوشش مناسب در تکیه معاون الملک کرمانشاه را نشان می‌داد که اقدام به […]

عوامل هنجارشکنی در تکیه معاون الملک زندانی شدند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،شهرام کرمی دادستان کرمانشاه با اشاره به انتشار کلیپی مبتذل در تکیه معاون الملک طی هفته‌های گذشته، اظهار کرد: در این کلیپ که به صورت گسترده‌ای در فضای مجازی انعکاس پیدا کرد و زنی بدون پوشش مناسب در تکیه معاون الملک کرمانشاه را نشان می‌داد که اقدام به تبلیغ و مدلینگ می‌کرد.

اوافزود: از آنجایی که پخش این کلیپ مبتذل و هنجارشکنانه که در یکی از اماکن تاریخی و دارای تقدس استان ساخته شده بود و احساسات مردم متدین و شهید پرور کرمانشاه را جریحه دار کرد و به سرعت دستور شناسایی و دستگیری مسببان و عوامل اصلی آن را صادر کردیم.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: خوشبختانه با سرعت عمل ضابطین دستگاه قضائی عوامل اصلی ساخت این کلیپ هنجارشکنانه در مدت زمان کوتاهی دستگیر شدند و در اعترافاتشان اعلام کردند که این کلیپ را چندسال پیش در تکیه معاون الملک ساخته‌اند، اما اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است.

کرمی بیان کرد: پس از طی شدن مراحل قانونی رسیدگی به پرونده قضائی این متهمین رأی نهایی دادگاه برای آن‌ها صادر و محکوم به حبس شدند.

او به انتشار تصاویر و کلیپی از مانکن‌های زنده در کرمانشاه طی ماه گذشته هم اشاره‌ای کرد و گفت: با توجه به اینکه تصاویر و کلیپ‌های این ۲ هنجار شکنی در فاصله چند روز اتفاق افتاد، برای همین رسیدگی به این موضوع نیز همزمان با پرونده تکیه معاون الملک انجام گرفت که در نهایت مسببان این قبح شکنی هم دستگیر شدند.

دادستان کرمانشاه در ادامه برخورد قاطع دستگاه قضائی با این هنجارشکنان را درس عبرتی برای سایر متخلفینی دانست که در اندیشه اجرای چنین قبح شکنی‌هایی هستند، خاطر نشان کرد: دادستانی کرمانشاه تمام رفتار‌های مشابه اینچنینی را در فضای مجازی رصد می‌کند و برخوردی جدی و قاطع با هنجارشکنان خواهد داشت، کما اینکه پس از برخورد با عوامل ساخت ۲ کلیپ مذکور با چند نمونه مشابه دیگر هم برخورد‌هایی صورت گرفته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خیانت بعضی سران کشورهای عرب در مقابل موضوع فلسطین نابخشودنیاست

 

انتهای پیام/ف