امروز شهرخودرو توانست برابر نساجی مازندران با پیروزی زمین را ترک کند تا ضمن کسب سه امتیاز شیرین، حواشی غیر فوتبالی این تیم نیز کم تر دیده شود. باز هم در بازی خانگی و در بدو ورود اتوبوس شهرخودرو به ورزشگاه امام رضا ع از حضور بازیکنان و کادر فنی توسط عده ای که جهت […]

امروز شهرخودرو توانست برابر نساجی مازندران با پیروزی زمین را ترک کند تا ضمن کسب سه امتیاز شیرین، حواشی غیر فوتبالی این تیم نیز کم تر دیده شود.

باز هم در بازی خانگی و در بدو ورود اتوبوس شهرخودرو به ورزشگاه امام رضا ع از حضور بازیکنان و کادر فنی توسط عده ای که جهت ثبت نام خودرو پول واریز کرده بودند و طرف حسابشان فرهاد حمیداوی میباشد برای دقایقی ممانعت بعمل آمده و با پرچم هایی مقابل اتوبوس این تیم ایستاده بودند که سرانجام با دخالت یگان ویژه این موضوع خاتمه یافت.

اما در میدان مسابقه شاگردان رحمتی برابر آقا معلم و شاگردانش در نساجی مازندران با گل قاسمی نژاد ناجی و اکثرا همیشگی رحمتی دست به کاری بزرگ زد و با تجربه و خلاقیت بالای خود دروازه نساجی را گشود تا سه امتیاز ارزشمند نصیب این تیم شود.

اما در این بازی شاهد یک حاشیه دیگر هم بودیم و آن هم  کارت زرد های داور میدان و هت تریک کادر فنی شهرخودرو در گرفتن اخطار چالشی قابل تامل و به نوعی رکوردی جدید ، در این خصوص بنام خود ثبت کرده و جشنواره ای از کارت زرد و با دادن اخطارهایی مکرر به کادر و بازیکنان تیم میزبان ، بازی را در کنترل خود درآورد.

شهر خودرویی ها در پایان هفته دوازدهم با کسب ۱۵ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد .

مجتبی رجب زاده/ سرپرست مجموعه رسانه های فرتاک در خراسان رضوی

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لوح ثبت جهانی هورامان- اورامانات رونمایی می‌شود