به گزارش «تابناک»، علیرضا ابراهیمی عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه در تقاطع راه آهن با روستای باغخواص از توابع بخش مرکزی ورامین رخ داده و در آن، یک مرد جوان حدودا ۲۳ ساله در دم جان خود را از دست داد. وی افزود: با حضور […]

به گزارش «تابناک»، علیرضا ابراهیمی عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه در تقاطع راه آهن با روستای باغخواص از توابع بخش مرکزی ورامین رخ داده و در آن، یک مرد جوان حدودا ۲۳ ساله در دم جان خود را از دست داد.

وی افزود: با حضور عوامل انتظامی، پیکر وی از روی ریل‌های راه‌آهن منتقل شد.

وی گفت: هفته گذشته نیز در همین نقطه بر اثر برخورد قطار با یک دستگاه وانت‌بار، ۶ نفر مصدوم و یک نفر جان خود را از دست داد.

راه آهن سراسری تهران- مشهد و قطار حومه‌ای تهران- ورامین- گرمسار در عبور از شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران، در چندین نقطه راه‌های دسترسی روستایی را قطع می‌کند که در برخی از این راه‌ها، پل روگذر و یا زیرگذر احداث شده است.

با وجود لزوم ایجاد تقاطع‌های غیر همسطح، کماکان در مناطقی مانند تقاطع روستاهای محمدآباد و داودآباد قرچک، باغخواص، قاسم‌آباد و قلعه بلند ورامین، روستای محمدآباد و قلعه سین شهرستان پیشوا ایستگاه سوزنبانی مستقر شده و خودروها و عابران پیاده مجبورند تا از روی ریل‌ها عبور کنند.

طی سال‌های اخیر چندین تصادف منجر به فوت عابران پیاده و خودروها با قطار در این مناطق رخ داده است.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تفاهم‌نامه 60 میلیاردتومانی همکاری کمیته امداد و بسیجسازندگی در کرمانشاه امضا شد