محمد‌جواد کنجوری مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: همزمان با افتتاحیه نهمین دوره جشنواره فیلم فجر استان سینما بیستون واقع در هتل بین‌المللی پارسیان کرمانشاه رسما آغاز بکار کرد. وی گفت: پس از یک دوره کوتاه آزمایشی سالن سینما بیستون به ظرفیت ۱۶۰ نفر […]

محمد‌جواد کنجوری مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: همزمان با افتتاحیه نهمین دوره جشنواره فیلم فجر استان سینما بیستون واقع در هتل بین‌المللی پارسیان کرمانشاه رسما آغاز بکار کرد.

وی گفت: پس از یک دوره کوتاه آزمایشی سالن سینما بیستون به ظرفیت ۱۶۰ نفر رسما آغاز به کار کرده و با اکران فیلم‌های جشنواره و دیگر عناوین به روز در خدمت همشهریان هنردوست خواهد بود که به دلیل بیماری کرونا افتتاحیه آن با جشنواره فیلم فجر ادغام شد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه به نقاط قوت این سینما اشاره کرد و افزود: این سینما دارای سیستم صوت دالبی، تصویر لیزری، رستوران، کافی‌شاپ و پارکینگ اختصاصی بوده و این امکانات ویژه می‌تواند رتبه این سینما را نسبت به سینماهای دیگر استان متمایز کند.

کنجوری با اشاره به کمبود سرانه صندلی در استان، تاکید کرد: در حال مذاکرات نهایی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت پردیس سینمایی پیروزی کرمانشاه هستیم و  امیدواریم با مساعدت استاندار و شهردار این امر مهم در کرمانشاه پس از توقف چند ساله ناشی از مسائل اقتصادی و اثرات تبعی بیماری منحوس کرونا محقق شود.

وی در پایان از حمایت‌های معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه بهمن سبز حوزه هنری در زمینه راه اندازی این سینما قدردانی کرد.

انتهای پیام/پ/ساین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۱۷۰ هزار دلار ارز قاچاق در گمرک پرویزخان