به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیین رونمایی از کتاب شعر «هست و نیست» اثر محمود امینی با همکاری حوزه هنری کرمانشاه در سالن نگارستان آن مرکز برگزار و از یک عمر تلاش خستگی ناپذیر استاد محمود امینی، قدردانی و تکریم به عمل آمد. دکتر افشین آزادی، رئیس حوزه هنری استان در این مراسم، اظهار داشت: […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیین رونمایی از کتاب شعر «هست و نیست» اثر محمود امینی با همکاری حوزه هنری کرمانشاه در سالن نگارستان آن مرکز برگزار و از یک عمر تلاش خستگی ناپذیر استاد محمود امینی، قدردانی و تکریم به عمل آمد.

دکتر افشین آزادی، رئیس حوزه هنری استان در این مراسم، اظهار داشت: باوجود صفات برجسته‌ای همچون اخلاق نیک، فتوت و دانش هنری، این قابلیت مهیاست که استاد امینی به‌عنوان الگو و انسان طراز کرمانشاهی به نسل جوان معرفی شود. 

وی افزود: مفاخر حاضر در این رونمایی به ویژه استاد محمود امینی موجبات عدم لرزش پایه‌های فرهنگ و تمدن کرمانشاه را به دنبال داشته و به همین دلیل انتظار می‌رود همواره با تکریم و همچنین کمک در تولید، معرفی و عرضه آثار این عزیزان درراه اعتلای فرهنگ و هنر کرمانشاه بیش از پیش قدم برداشته شود.

انتهای پیام/حاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نظارت‌ها بر نرم افزار‌های خرید و فروش اینترنتی افزایش مییابد