به گزارش «تابناک»، محمدرضا فلاح نژاد عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: مصدومان این حادثه توسط امدادگران به مراکز درمانی انتقال یافتند. وی بیان داشت: همچنین سه مورد سقوط بهمن در ساعات ۱۱، ۱۶:۱۵ ، ۱۶:۴۵ در محدوده تونل شماره ۹ و ساعت ۱۷ در نزدیکی تونل شماره ۱۰ جاده کرج – چالوس رخ داد […]

به گزارش «تابناک»، محمدرضا فلاح نژاد عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: مصدومان این حادثه توسط امدادگران به مراکز درمانی انتقال یافتند.

وی بیان داشت: همچنین سه مورد سقوط بهمن در ساعات ۱۱، ۱۶:۱۵ ، ۱۶:۴۵ در محدوده تونل شماره ۹ و ساعت ۱۷ در نزدیکی تونل شماره ۱۰ جاده کرج – چالوس رخ داد که هیچ آسیب جانی و خسارتی در پی نداشتند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: همچنین سقوط بهمن در جاده فرعی روستای دیزین، یک مورد سقوط بهمن در نزدیکی روستای دروان بخش مرکزی کرج و یک مورد سقوط بهمن در نزدیکی روستای جوستان شهرستان طالقان امروز رخ داد که خوشبختانه آسیبی به کسی وارد نشد.

فلاح نژاد، هشدارهای چند روز اخیر اداره کل مدیریت بحران استانداری ، هواشناسی ، همراهی خوب مردم در جدی گرفتن هشدارها، کاهش سفرها در جاده گردشگری کرج – چالوس و حضور دستگاه های امدادی، انتظامی و راهداری در این محورها را در پیشگیری از حوادث بهمن تاثیر گذار دانست و افزود: اطلاع رسانی به موقع رسانه ها نیز نقش موثری در آگاهی بخشی به مردم در مواقع بحرانی دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: با تلاش راهداران جاده کرج – چالوس و محورهای فرعی استان از آثار بهمن پاکسازی شده است.

وی از مردم خواست با توجه به احتمال تکرار سقوط بهمن در مسیرهای کوهستانی استان البرز به ویژه جاده کرج – چالوس از تردد در این جاده ها خودداری کنند.

جاده گردشگری کرج – چالوس این روزها به علت بارش فراوان برف، سقوط بهمن در آن امری اجتناب ناپذیر است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استفاده از ماسک به عنوان اصلی‌ترین راه پیشگیری از ابتلا بهکرونا