به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهمن امیری‌مقدم استاندار کرمانشاه در پنجمین روز از دهه مبارک در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از کارخانه پاکت سازی صنایع سیمان سامان غرب، با تاکید بر فعال شدن بخش خصوصی گفت: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح چند پروژه بخش خصوصی هستیم. وی گفت: پروژه پاکت‌سازی صنایع سیمان سامان […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهمن امیری‌مقدم استاندار کرمانشاه در پنجمین روز از دهه مبارک در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از کارخانه پاکت سازی صنایع سیمان سامان غرب، با تاکید بر فعال شدن بخش خصوصی گفت: در دهه فجر امسال شاهد افتتاح چند پروژه بخش خصوصی هستیم.

وی گفت: پروژه پاکت‌سازی صنایع سیمان سامان غرب، با ظرفیت تولید ۹ هزار ٢٠٠ تن سالیانه معادل ۱۱۰ میلیون پاکت در سال که ۴۰ درصد تولید خود و ۶۰ درصد نیاز کارخانجات دیگر را تاأمین می‌کند با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی پایدار برای ۱۲۰ نفر امروز افتتاح شد.

استاندار کرمانشاه گفت: در مجموع امروز‌ ۳۷ پروژه صنعتی در استان با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شوند که ۹۷۰ نفر اشتغالزایی که عمدتا پایدار است را به دنبال دارند.

وی حل مشکل بیکاری را مستلزم مشارکت بخش خصوصی دانست و گفت: هرگونه مانعی بر سر راه فعالیت بخش خصوصی در استان را بر می‌داریم.

امیری‌مقدم ضمن دعوت از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در استان، گفت: از تمامی کرمانشاهی‌های دلسوز و توانمند که ساکن ایران و یا دیگر کشورها هستند دعوت می‌کنیم که به توسعه و پیشرفت شهر و دیارشان کمک کنند،

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رسالت خطیر خبرنگاران انعکاس صحیح اخبار و اطلاعات است