به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس بیمارستان بیستون در این مراسم گفت: بیش از ۲۵ میلیارد تومان برای اتاق عمل‌ها، سی سی یو و کلینیک چشم پزشکی بیمارستان هزینه شده که این هزینه فقط صرف ساخت و ساز مجموعه و ساختمان‌ها شده است.دکتر «شهرام شجاعی» افزود: برای خرید تجهیزات مورد استفاده در اتاق‌های عمل‌ها و سی […]

به گزارش خبرنگار ایرنا، رییس بیمارستان بیستون در این مراسم گفت: بیش از ۲۵ میلیارد تومان برای اتاق عمل‌ها، سی سی یو و کلینیک چشم پزشکی بیمارستان هزینه شده که این هزینه فقط صرف ساخت و ساز مجموعه و ساختمان‌ها شده است.
دکتر «شهرام شجاعی» افزود: برای خرید تجهیزات مورد استفاده در اتاق‌های عمل‌ها و سی سی یو بیمارستان هم حدود ۱۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی اظهار کرد: کلینیک چشم پزشکی که دارای اتاق عمل‌های کلینیک چشم پزشکی و گردش هوای تازه و سالم است با همت دکتر «عارف تبار» تکمیل شده است.

رییس بیمارستان بیستون گفت: در بخش سی سی یو اتاق‌های ایزوله و وی آی پی نیز طراحی شده و همچنین از سیستم مانیتور مرکزی و امکانات پیشرفته‌ای که نیاز یک مرکز پیشرفته است، استفاده شده است.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این ۲ طرح بیمارستانی حدود ۵۵ نفر اشتغالزایی شده و با ایجاد اتاق‌های عمل این عدد به ۱۰۰ نفر هم می رسد.

شجاعی یادآور شد: این مرکز با ظرفیت روزانه ۵۰۰ نفر آماده ارایه خدمات فوق تخصصی در منطقه و کشورهای همسایه است.

وی اضافه کرد: خدمات کلینیک چشم پزشکی بیمارستان بیستون برای بیماران نادر بصورت کاملا رایگان و برای بیماران خاص و هشت انجمن زیرمجموعه با تخفیفات ویژه ارایه می‌شود.  

طرح توسعه‌ بیمارستان بیستون کرمانشاه با حضور استاندار به بهره‌برداری رسید

رییس کلینیک تخصصی چشم پزشکی بیمارستان بیستون هم در این مراسم گفت: درمانگاه چشم پزشکی این بیمارستان که بزرگترین و مجهزترین درمانگاه چشم پزشکی استان است با تجهیزات تخصصی مدرن و کاملا پیشرفته راه‌اندازی شده است.

دکتر «حمید آریایی تبار» اظهار داشت: این مرکز شامل بخش‌های پلاسما درمانی، لیزر درمانی، لیزر اینزایمر، اتاق عمل های سرپایی و اتاق عمل های جراحی چشم است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
طرح شهید سلیمانی در حال حاضر در حال انجام است

وی تاکید کرد: مجموعه پلاسما درمانی، تست های الکتروفیزیولوژیک چشم و لیزرهای مگس پران floater از جمله تجهیزات و خدماتی است که تاکنون در استان وجود نداشت و اکنون در این مجموعه به مراجعه کنندگان ارایه می شود.

بیمارستان تخصصی بیستون بزرگترین بیمارستان خصوصی کرمانشاه سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۲ هکتار احداث شده است.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت دارد و اکنون بیش از چهار هزار تخت بیمارستانی در قالب ۱۸ بیمارستان دولتی دانشگاه علوم پزشکی، ۲ بیمارستان خصوصی، سه بیمارستان نظامی و ۲ بیمارستان تامین اجتماعی در استان کرمانشاه فعال است.