به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرزاد پرگر سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد استان در حوزه‌های اجتماعی فعالیت‌های خوبی دارند. وی ادامه داد: سازمان‌های مردم نهاد به دلیل اینکه از لایه‌های مختلف رویش پیدا کرده و از بطن جامعه و زیر پوست […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرزاد پرگر سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد استان در حوزه‌های اجتماعی فعالیت‌های خوبی دارند.

وی ادامه داد: سازمان‌های مردم نهاد به دلیل اینکه از لایه‌های مختلف رویش پیدا کرده و از بطن جامعه و زیر پوست شهر آگاهی کامل دارند می‌توانند مطالبات اجتماعی پراکنده را جمع کنند و به سطح تصمیم‌گیری در حوزه‌های مختلف انعکاس دهند.

سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه تقویت سازمان های مردم نهاد همواره در اولویتدانست و گفت: در حال حاضر ۵۴۱ سازمان مردم نهاد دارای مجوز در سطح استان داریم که ۱۸۷ سمن از این تعداد در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ۹۷ سمن در حوزه خیریه و مابقی در فعالیت‌های دیگر همچون رفاه، فعالیت اجتماعی زنان، خانواده، ورزش، حقوق شهروندی و… فعال هستند.

ویی تصریح کرد: جلسات هیأت اندیشه‌ورزان با حضور سمن‌ها را داریم که با دعوت از مدیران، دستگاه‌ها اجرایی و سمن‌ها را به هم نزدیک می‌کنیم.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
صیانت از منافع ملی مهمترین خدمت سربازان گمنام امام زمان(عج)