ایسنا/کرمانشاه مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۸ تا ۲۰ هزار واحد مسکونی طرح “نهضت ملی مسکن” در استان در ایام دهه فجر خبر داد و افزود: درصورت تاخیر در کنلگ زنی، این مراسم به سفر رییس جمهور به استان موکول خواهد شد. مسعود شریفی در گفت و گو با […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۸ تا ۲۰ هزار واحد مسکونی طرح “نهضت ملی مسکن” در استان در ایام دهه فجر خبر داد و افزود: درصورت تاخیر در کنلگ زنی، این مراسم به سفر رییس جمهور به استان موکول خواهد شد.

مسعود شریفی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شروع مقدمات اجرای طرح “نهضت ملی مسکن” در استان، گفت: در این طرح در مجموع باید ۱۱۶ هزار واحد ظرف چهار سال آینده در استان احداث شود.

وی خاطرنشان کرد: البته ساخت این تعداد واحد به دلیل متقاضی محور بودن پروژه ها زمانی صورت می گیرد که متقاضی برای آن وجود داشته باشد.

شریفی گفت: در فاز اول این طرح عملیات اجرایی ساخت ۱۸ تا ۲۰ هزار واحد مسکونی در استان کلید می خورد.

وی از آغاز عملیات اجرایی این تعداد پروژه در ایام دهه فجر خبر داد و افزود: اگر بنا به هردلیلی این کلنگ زنی به تاخیر بیفتد، مراسم آغاز عملیات اجرایی به سفر رییس جمهور به استان موکول خواهد شد.

شریفی خاطرنشان کرد: درصورت تاخیر مراسم کلنگ زنی، کارهای پروژه ها انجام شده و فقط برگزاری مراسم آغاز عملیات اجرایی به آینده موکول خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به تامین زمین لازم برای اجرای این طرح ها گفت: در حال حاضر زمین تامین و کارهای آماده سازی زمین ها در حال انجام است.

وی افزود: البته در برخی شهرها مشکلاتی داریم که برنامه کامل این طرح در استان اجرایی شود و از هم اکنون فکر تامین زمین برای اجرای سایر فازهای پروژه هستیم و قطعا زمین تحت هر شرایطی تامین خواهد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیشنهاد توقف ۲ تا ۳ هفته ای پروازهای خارجی به تهران

شریفی به گردش مالی این طرح در استان اشاره کرد و افزود: قطعا با اجرایی شده این طرح بسیاری مشاغل رونق گرفته و گردش مالی خوبی در استان ایجاد خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: تنها ساخت پروژه شش هزار واحدی دولت آباد در این طرح چهار هزار میلیارد تومان گردش مالی خواهد داشت.

انتهای پیام