به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، دو طرح بیمارستانی و یک طرح صنعتی همزمان با دهه فجر با حضور استاندار و مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی بیستون با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی مستقیم ۳۵ نفر با حضور استاندار کرمانشاه به بهره‌برداری رسید.  این مجموعه یکی از […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، دو طرح بیمارستانی و یک طرح صنعتی همزمان با دهه فجر با حضور استاندار و مسئولان استانی به بهره‌برداری رسید.

کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی بیستون با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی مستقیم ۳۵ نفر با حضور استاندار کرمانشاه به بهره‌برداری رسید. 

این مجموعه یکی از مجهزترین مراکز چشم پزشکی تخصصی غرب کشور است که دارای قابلیت ارائه خدمات به ۵۰۰ بیمار داخلی و خارجی در روز را دارا است. 

 همچنین بخش ccu بیمارستان بیستون با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. 

امروز مراسم افتتاح و بهره برداری از کارخانه پاکت‌سازی صنایع سیمان سامان غرب با حضور استاندار کرمانشاه با ظرفیت تولید ۹۲۰۰ تن سالیانه معادل ۱۱۰ میلیون پاکت در سال و با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۰۰ نفر در سه شیفت کاری برگزار شد.

۴۰ درصد از تولیدات این کارخانه برای خود و ۶۰ درصد نیز برای سایر کارخانه‌ها مصرف می‌شود.

همچنین پنجمین روز از دهه فجر با افتتاح ۴۷ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی همراه بود. 

امروز مراسم افتتاحیه ۳ پروژه آبرسانی در شهرستان صحنه با اعتباری بالغ بر ۴۷ هزار میلیون ریال برگزار شد.

با بهره برداری از این پروژه ها اهالی ۹ روستا با جمعیتی بالغ بر هزار و ۵۲۰ نفر از آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند.

میزان اعتبار پروژه‌ها ۴۷ هزار و ۴۸۰ میلیون ریال است که از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.

پروژه‌های آبرسانی مجتمع‌های گرگلان، هالان و کپرگه و روستاهای آب باریک شمالی و جنوبی، دولت‌آباد شامل حفر و تجهیز یک حلقه چاه به عمق ۱۰۰ متر، بهسازی ۳ دهنه چشمه، اجرای ۲۱ کیلومتر خط انتقال و ۱۶ کیلومتر شبکه توزیع، ساخت ۷ باب مخزن ذخیره آب با حجم ۵۵۰ متر مکعب، ۳۸۴ دستگاه کنتورگذاری است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دماسنج بورس؛ نوسانی و خنثی

انتهای پیام/۸۳۲/ح