مدیر بازرسی محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان از متعادل شدن قیمت سیب زمینی تا پایان هفته خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، منصور کاکایی با اشاره به اینکه در زمینه ذخیره سیب زمینی مشکلی در استان کرمانشاه وجود ندارد، گفت: اقدامات لازم برای توزیع این محصول در بازار انجام شده […]

مدیر بازرسی محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان از متعادل شدن قیمت سیب زمینی تا پایان هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، منصور کاکایی با اشاره به اینکه در زمینه ذخیره سیب زمینی مشکلی در استان قیمت سیب زمینی تا پایان هفته متعادل می شودکرمانشاه وجود ندارد، گفت: اقدامات لازم برای توزیع این محصول در بازار انجام شده است.

وی با بیان اینکه وقوع سیل در کرمان و تأخیر در حمل محصول به سایر استان‌ها موجب کاهش عرضه و به تبع آن افزایش قیمت محصول سیب زمینی شد، افزود: قیمت سیب زمینی بعد از یک سیر صعودی از امروز روندی نزولی گرفته است.

کاکایی خاطرنشان کرد: ۱۶ گروه بازرسی سازمان جهاد کشاورزی استان در دو شیفت صبح و بعدازظهر بر عرضه محصول در بازار نظارت خواهند داشت.

پیش از این سیب زمینی در بازار کیلویی ۹ تا ۱۰ هزار تومان عرضه می شد، اما در روزهای اخیر قیمت این محصول تا کیلویی ۱۵ هزار تومان نیز افزایش یافت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رشیدی: نمایندگان وارد بازی دولت نشوند/اصلاحات اساسی درکمیسیون تلفیق صورت گرفته است