حسن عزیزی در گفت‌وگو خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون ۱۴۶ ایده از جوانان کرمانشاهی برای این جشنواره ثبت شده و استان کرمانشاه از این نظر در جایگاه چهارم کشور قرار دارد. وی با بیان اینکه صاحبان ایده می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی کارآفرین برتر ایده‌های خود را ثبت کنند عنوان کرد: این […]

حسن عزیزی در گفت‌وگو خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون ۱۴۶ ایده از جوانان کرمانشاهی برای این جشنواره ثبت شده و استان کرمانشاه از این نظر در جایگاه چهارم کشور قرار دارد.

وی با بیان اینکه صاحبان ایده می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی کارآفرین برتر ایده‌های خود را ثبت کنند عنوان کرد: این جشنواره با هدف شناسایی ایده‌ها و معرفی آن‌ها به صاحبان سرمایه و راه‌اندازی کسب و کار و اشتغال در سطح کشور و استان در حال انجام است.

عزیزی گفت: ایده‌های که عملیاتی می‌شوند از طریق اعطای تسهیلات مورد حمایت قرار می‌گیرند و بنگاه‌های اشتغالزایی نیز از این طریق در مناطق کم‌برخوردار راه‌اندازی می‌شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: شرایط خاصی برای این جشنواره در نظر گرفته نشده است اما ایده و قابلیت عملیاتی شدن آن مدنظر داوران قرار دارد.

عزیزی از برگزاری طرح امتنان خبر داد و گفت: مهمترین برنامه این اداره کل برگزاری سی و سومین جشنواره امتنان و تقدیر از کارآفرینان نمونه و واحدهای تولیدی و صنعتی است و اثر خوب این رویداد رقابت سالم بین گروه‌های کارگران است.

وی افزود: سی و سومین جشنواره برای واحدهای تولیدی بسایر مهم است که جایگاه خود در استان را دریابند و واحدهای برتر نیز در سطح ملی رقابت می‌کنند.

عزیزی با اشاره به اینکه حوزه تعاون با برخی از واحدهای صنعتی برای ایجاد تعاونی‌های مصرف و تولید مسکن کارگری مذاکراتی انجام داده است گفت: در حوزه اشتغال تمام دستگاه‌های اجرایی و دستگاه‌های صنعتی میثاق‌نامه‌ای با عنوان سند اشتغال دارند و تا بهمن ماه بیش از میزان مشخص شده اشتغال ناخالص تعیین شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انفجار در منزل مسکونی سه کودک کرمانشاهی را راهی بیمارستانکرد

وی بیان کرد: در زمینه روابط کار شاهد برخی شکایات هستیم و سعی ما کاهش این فاصله بین کارگر و کارفرما است و قبل از صدور حکم به دنبال ایجاد سازش هستیم و سامانه‌ای برای آن ایجاد شده است.

انتهای پیام/۸۳۲/ح