به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در دیدار امروز نخبگان جامعه کار، تلاش و تعاون استان، برضرورت رفع سریع مشکلات مردم و تأمین رفاه آنها تأکید کرد. وی گفت: امروز دشمن با ما دو کار انجام می‌دهد، اول کار فرهنگی و دیگری اقتصادی، استکبار با همه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در دیدار امروز نخبگان جامعه کار، تلاش و تعاون استان، برضرورت رفع سریع مشکلات مردم و تأمین رفاه آنها تأکید کرد.

وی گفت: امروز دشمن با ما دو کار انجام می‌دهد، اول کار فرهنگی و دیگری اقتصادی، استکبار با همه دنیا این کار را می‌کند، لذا کسانی که بصیر هستند می‌دانند چکار کنند، و در دام استکبار نمی‌افتند، بنابراین ضرورت دارد همه ما پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کرده و براساس مدار مدیریتی ایشان برنامه‌ریزی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: خداوند به همه ما بصیرت عنایت فرماید، زیرا بصیرت بسیار مهم  بوده و زندگی ما را مدیریت می‌کند، در این راستا باید مبارزه با استکبار را داشته باشیم و در میدان باشیم، زیرا استکبار بیکار نمی‌نشیند و مدام در حال توطئه است.

آیت الله علمابا اشاره به حضور شوم آمریکا در افغانستان، یادآور شد: آمریکایی‌ها وقتی وارد افغانستان شدند اول کتاب‌های درسی آن‌ها عوض کردند و با ورود به فرهنگ و دین، اعتقادات مردم افغانستان را هدف گرفتند، البته استکبار عجله‌ای برای نتیجه‌گیری ندارد، آن‌ها برای صد سال آینده برنامه‌ریزی می‌کنند.

وی با اشاره به گرانی‌های موجود‌، خاطرنشان کرد: الان گرانی و بیکاری وجود دارد، اما وقتی این‌ها را در کنار این موقعیتی که الان داریم می‌گذاریم، می‌بینیم پیشرفت‌های بزرگ و شگرفی در تمام حوزه‌ها داشته‌ایم.

امام جمعه کرمانشاه ضمن اشاره به عزت انقلاب اسلامی، یادآور شد: همین کرمانشاه خودمان جولانگاه آمریکای‌ها بود، آزادانه و هرگونه که دلشان می‌خواست رفتار می‌کردند، اصلاً ایران را مال خودشان می‌دانستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ویزیت رایگان اقشار نیازمند با حضور خادمیاران رضوی

آیت الله علما تصریح کرد: باید تبیین کنیم امروز چه جایگاهی در دنیا داریم، امروز دنیا می‌داند که صنعت هسته‌ای ما تعطیل نمی‌شود زیرا دانش آن بومی شده و در کشور وجود دارد، امروز همه ما مسؤول هستیم و باید جهاد تبیین و جهاد غیرت را به عنوان حلال مشکلات کشور مدام مطرح کنیم.

وی با اشاره به اهمیت جامعه کارگری، افزود: باید دستگاه‌ها در صدد رفع  مشکلات جامعه کارگری باشند و بدانیم که بخش مهم شروع انقلاب کارگری بود، لذا مهم است هم کارگران و هم مردم باید در رفاه باشند و هیچ تردیدی در این مهم نیست، ادارات باید خدمت‌دهی به مردم را سرلوحه قرار دهند.

نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه با اشاره به عظمت انقلاب و مدیریت بی‌بدیل مقام معظم رهبری، گفت: موضع‌گیری‌های مقام معظم رهبری در دنیا بی‌نظیر است، لذا باید بدانیم این عظمت و  این قدرت مجانی به دست نیامده و خون دل‌ها خورده‌ایم، شیخ فضل‌الله نوری برای یک کلمه مشروعه پای دار رفت و شهید شد.

انتهای پیام/ساین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید