به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر کیومرث رحیمی‌مدیر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل‌ها و بازرسی ویژه معاونت غذا و داروی دانشگاه در این خصوص اظهار داشت: یک واحد غیرمجاز تولید اسلایم بازی کودکان در کرمانشاه پلمب شد. وی افزود: با توجه به افزایش مصرف اسلایم در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر کیومرث رحیمی‌مدیر فرآورده‌های طبیعی، سنتی، مکمل‌ها و بازرسی ویژه معاونت غذا و داروی دانشگاه در این خصوص اظهار داشت: یک واحد غیرمجاز تولید اسلایم بازی کودکان در کرمانشاه پلمب شد.

وی افزود: با توجه به افزایش مصرف اسلایم در جامعه و خرید آن توسط کودکان حساسیت ویژه‌ای در بحث بازرسی از واحدهای تولید اسلایم داریم.

رحیمی ادامه داد: طبق گزارش به دست آمده یک واحد تولید اسلایم در کرمانشاه بصورت غیرمجاز اقدام به تولید این محصول کرده که بلافاصله با حضور بازرسان، محصولات این واحد توقیف و خود واحد نیز پلمب شد.

بازرس ویژه دانشگاه علوم پزشکی افزود: در بازرسی از این واحد ۶۰۵ قوطی اسلایم غیرمجاز، ۱۲ کیلوگرم پودر رنگ فله‌ای، هشت لیتر رنگ صنعتی غیرمجاز و دستگاه‌های تولید اسلایم توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد: برای این واحد متخلف تشکیل پرونده داده شد و به زودی این پرونده تحویل مراجع قضایی می‌شود.

انتهای پیام/حاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مردم رعایت نکنند وارد شرایط قرمز خواهیم شد