به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های مدیران بیمارستان خصوصی بیستون در زمینه توسعه زیرساخت‌های خدماتی و درمانی استان، گفت: در کرمانشاه نباید هیچ مانعی در مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایجاد شود و ما در همه مراحل پشتیبان کارآفرینان هستیم. وی حل مشکل بیکاری […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های مدیران بیمارستان خصوصی بیستون در زمینه توسعه زیرساخت‌های خدماتی و درمانی استان، گفت: در کرمانشاه نباید هیچ مانعی در مسیر سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ایجاد شود و ما در همه مراحل پشتیبان کارآفرینان هستیم.

وی حل مشکل بیکاری را مستلزم مشارکت بخش خصوصی دانست و افزود: کرمانشاه زمانی مرکز فرهنگی، خدماتی، مبادلاتی و تجاری غرب کشور بود، ولی به دلیل وقوع جنگ تحمیلی و بعضی مشکلات، گرفتار برخی عقب ماندگی‌ها شده است.

استاندار کرمانشاه بر ضرورت احیای جایگاه مرکزیت کرمانشاه در غرب کشور تاکید کرد و گفت: مجموعه فوق تخصصی چشم پزشکی بیستون یک مرکز پیشرفته برای ارائه خدمات درمانی به بیماران داخل و خارج از کشور است که می‌تواند به احیای جایگاه منطقه‌ای کرمانشاه کمک کند.

 

 

امیری مقدم خطاب به کارآفرینان و متخصصان کرمانشاهی که در خارج از استان هستند، گفت: از همه این عزیزان دعوت می‌کنیم با تخصص و سرمایه‌های خود به کمک توسعه و پیشرفت شهر و دیارشان بیایند.

لازم به ذکر است کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی بیستون با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی مستقیم ۳۵ نفر یکی از مجهزترین مراکز چشم پزشکی تخصصی غرب کشور است که قابلیت ارائه خدمات به ۵۰۰ بیمار داخلی و خارجی در روز را داراست.

همچنین امروز بخش ccu بیمارستان بیستون با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/حاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پایان نیمه اول|پیکان موفق به شکست آلومینیوم شد