ایسنا/کرمانشاه سالن ورزشی چند منظوره محله محروم آقاجان شهر کرمانشاه با نام شهید مدافع سلامت “دکتر بهنام فقیهی” افتتاح شد. سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در آئین افتتاح این پروژه ورزشی که عصر امروز(۱۷ بهمن) با حضور استاندار و دیگر مسئولین ورزشی استان برگزار شد، بااشاره به نامگذاری این مجموعه […]

ایسنا/کرمانشاه سالن ورزشی چند منظوره محله محروم آقاجان شهر کرمانشاه با نام شهید مدافع سلامت “دکتر بهنام فقیهی” افتتاح شد.

سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در آئین افتتاح این پروژه ورزشی که عصر امروز(۱۷ بهمن) با حضور استاندار و دیگر مسئولین ورزشی استان برگزار شد، بااشاره به نامگذاری این مجموعه به نام یک شهید مدافع سلامت، اظهارکرد: احداث این مجموعه ورزشی هم گام بلندی برای سلامت جامعه است.

وی افزود: احداث این مجموعه ورزشی در محله ای محروم صورت گرفته که مردم آن نیازمند به شادابی و نشاط حاصل از ورزش هستند.

معاون وزیر ورزش و جوانان بر لزوم توسعه زیرساخت های ورزشی برای توسعه ورزش همگانی بین مردم تاکید کرد و گفت: پیش زمینه ورزش قهرمانی ورزش همگانی است و این زیرساخت به توسعه ورزش همگانی و در نهایت به ورزش قهرمانی منجر می شود.

وی ادامه داد: امیدواریم این سالن به جوانان منطقه محروم آقاجان کرمانشاه کمک کند تا با پرداختن به سلامتی جسم شان برای رفتن روی سکوهای قهرمانی آماده شوند.

پولادگر از کرمانشاه به عنوان یکی از استان های قهرمان پرور کشور نام برد و افزود: در بسیاری از رشته های ورزشی قهرمانان به نام و مدال آوری را از این استان داریم که با برنامه ریزی  درست همانند احداث چنین سالن هایی می توان پرورش چنین قهرمانانی را دوباره  تکرار کرد .

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز توضیحاتی را درخصوص این پروژه داد و افزود: سالن ورزشی چند منظوره و سقف بلند محله آقاجان کرمانشاه در مساحت ۱۳۵۰ متر سال ۱۳۹۹ کلنگ زنی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازگشت راهیان به دسته یک را به شکل ویژه دنبال میکنیم

وی ادامه داد: این پروژه قرار بود که در مدت ۱۸ ماه به پایان برسد، اما با تلاش های صورت گرفته آن را در مدت ۹ ماه به بهره برداری رساندیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: برای احداث این پروژه جمعا ۱۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده که چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات وزارت نفت و حدود شش میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات استانی تامین شده است.

انتهای پیام