ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از کشف ۵۰۰ گلوله جنگی سلاح های نیمه سنگین فرسوده متعلق به دوران دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.  سرهنگ “فضل الله پرنو” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از نگهداری تعداد زیادی مهمات جنگی در یک مغازه ضایعاتی در نقاط حاشیه ای شهر، رسیدگی به موضوع در دستور […]

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از کشف ۵۰۰ گلوله جنگی سلاح های نیمه سنگین فرسوده متعلق به دوران دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ “فضل الله پرنو” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از نگهداری تعداد زیادی مهمات جنگی در یک مغازه ضایعاتی در نقاط حاشیه ای شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی ثلاث باباجانی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی واحد صنفی مذکور شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی بازرسی های لازم را از این مغازه به عمل آوردند.

پرنو افزود: در بازرسی های انجام گرفته ۵۰۰ گلوله جنگی سلاح های نیمه سنگین فرسوده شامل ۲۶۲ گلوله خمپاره ۶۰ و ۸۰ و همچنین ۲۳۸ گلوله آر.پی.جی مربوط به دوران دفاع مقدس کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان ثلاث باباجانی از دستگیری یک نفر در این راستا خبر داد و گفت: تیم چک و خنثی سازی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز در محل حاضر شدند تا از وقوع هرگونه انفجار احتمالی جلوگیری شود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حقوق کارگران چقدر افزایش می‌یابد؟