ایسنا/کرمانشاه عملیات اجرایی احداث دو پروژه ورزشی توسط بخش خصوصی با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان در دهکده المپیک کرمانشاه آغاز شد. صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به ورود بخش خصوصی برای اجرای پروژه های ورزشی در […]

ایسنا/کرمانشاه عملیات اجرایی احداث دو پروژه ورزشی توسط بخش خصوصی با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان در دهکده المپیک کرمانشاه آغاز شد.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به ورود بخش خصوصی برای اجرای پروژه های ورزشی در دهکده المپیک، اظهار کرد: در این راستا اجرای پروژه پیست مانژ سوارکاری کرمانشاه با مشارکت بخش خصوصی و اداره ورزش و جوانان در این دهکده آغاز شد.

وی آورده سرمایه گذار برای اجرای این پروژه را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این پروژه در مساحت ۱۸ هزار متر مربع اجرا خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به فقدان پیست سوارکاری در کرمانشاه، ادامه داد: با اجرای این پروژه انتظار ۲۰ ساله سوارکاران کرمانشاهی به پایان خواهد رسید و صاحب پیست سوارکاری می شوند.

به گفته این مسئول طبق وعده پیمانکار این پروژه ظرف شش ماه آینده افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

رحیمی در ادامه در خصوص دیگر پروژه ورزشی در این مجموعه ورزشی هم گفت: سایت تنیس دهکده المپیک پروژه دیگری است که امروز عملیات اجرایی آن توسط بخش خصوصی آغاز شد.

وی افزود: این پروژه با مساحت ۱۰ هزار متر مربع و با آورده ۳۲ میلیارد ریالی سرمایه گذار آغاز شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با بیان اینکه این سایت تنیس خاکی دارای هشت کورت خواهد بود، گفت: از این تعداد شش کورت برای آقایان و دو کورت هم برای بانوان پیش‌بینی بینی شده است. 

وی یادآورشد: طبق وعده سرمایه گذار این پروژه تا پایان امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شرایط خوبی در رشته دوچرخه سواری نداریم

بازدید از خانه ورزش و آکادمی پزشکی ورزشی دیگر برنامه های پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه به کرمانشاه است. 

انتهای پیام