ایسنا/کرمانشاه ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال ایران عملکرد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: او استحقاق نشستن روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی را دارد.   نیما نکیسا در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی قطر، اظهارکرد: معتقدم […]

ایسنا/کرمانشاه ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال ایران عملکرد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: او استحقاق نشستن روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی را دارد.  

نیما نکیسا در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی قطر، اظهارکرد: معتقدم باتوجه به نسل بسیار خوب و طلایی که اکنون در تیم ملی داریم، باید از این پس نه فقط به صعود به جام جهانی، بلکه به صعود از گروه خود هم فکر کنیم.

وی با تاکید براینکه تیم ملی ایران این توانایی را  دارد که در جام جهانی از گروه خود صعود کند، افزود: در حال حاضر در هر پستی حداقل هفت تا هشت بازیکن بین المللی داریم و از طرفی از وجود یک مربی خوب بهره می بریم و فدراسیون هم فدراسیونی پویا است که از ملی پوشان حمایت می کند.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: این برای اولین بار است که تیم ملی فوتبال ایران بدون دغدغه، تنش و استرس و  با افتخار به جام جهانی صعود می کند و شان فوتبال کشورمان حفظ شد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بسیاری از کارشناسان و مردم معتقدند که هدف ما از این پس نباید تنها صعود به جام جهانی باشد، بلکه باید به فکر صعود از گروه خود هم باشیم که حرف درستی است و این تیم می تواند با قرعه مناسب از گروه خود بالا برود.

نکیسا در پاسخ به سوالی در خصوص ادامه همکاری تیم ملی با اسکوچیچ برای رقابت های جام جهانی قطر هم گفت: در این رابطه نظر فدراسیون باید برای همه قابل احترام باشد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
این خانه از پایه ویران است/ واقعیت تلخ فوتبال ایران

وی ادامه داد: آقای اسکوچیچ از ۱۴ بازی، ۱۳ پیروزی و یک تساوی کسب کرده و به شخصه نظر مثبتی روی او دارم.

ملی پوش سابق تیم ملی فوتبال ایران افزود: اسکوچیچ استحقاق نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی قطر را دارد، اما در مجموع نظر فدراسیون مهم است.

انتهای پیام