باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه– حجت الاسلام محمدرضا خاص امیری گفت: با توجه به ایثار و رشادت‌های شهدا از زمان انقلاب و جنگ تحمیلی تا به امروز می‌توان گفت شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین دارند که کمترین وظیفه مدیران و آحاد مردم جامعه تکریم و بزرگداشت خانواده‌های شهدا است.  مقام معظم رهبری همواره […]

باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه– حجت الاسلام محمدرضا خاص امیری گفت: با توجه به ایثار و رشادت‌های شهدا از زمان انقلاب و جنگ تحمیلی تا به امروز می‌توان گفت شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولین دارند که کمترین وظیفه مدیران و آحاد مردم جامعه تکریم و بزرگداشت خانواده‌های شهدا است.

 مقام معظم رهبری همواره بر زنده نگاه داشتن یا د و خاطر شهدا و تکریم خانواده آنان تاکید دارند. حماسه‌هایی که شهدا و جانبازان با ایثار و از خودگذشتگی آفریدند باید نسل به نسل برای جوانان تبیین و به الگویی برای آن‌ها تبدیل شود.

اگر امروز جامعه دارای آرامش و آسایش است بی شک آن را مدیون رشادت‌ها، جان‌فشانی‌ها و شجاعت‌های رزمندگان اسلام و شهدا بوده که جان خود را برای دفاع از مردم این سرزمین و نیز سربلندی انقلاب اسلامی در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند و در این راه به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/ ط.پ

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
متخلفان چهارشنبه‌سوری تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشتمی‌شوند