به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، رخدادهای بزرگی در این کشور به وقوع پیوست تا زمینه رشد و پیشرفت ایران اسلامی در تمامی زمینه‌های مختلف در داخل کشور برای رسیدن به جایگاه واقعی در منطقه و جهان فراهم شود. مردم کرمانشاه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی را عزت و سربلندی ایران […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، پس از پیروزی انقلاب اسلامی، رخدادهای بزرگی در این کشور به وقوع پیوست تا زمینه رشد و پیشرفت ایران اسلامی در تمامی زمینه‌های مختلف در داخل کشور برای رسیدن به جایگاه واقعی در منطقه و جهان فراهم شود.

مردم کرمانشاه یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی را عزت و سربلندی ایران بیان کردند که از یک کشور وابسته در پیش از انقلاب به استقلال امروز رسیده است و دستاورد دیگر را حضور دین و معنویت در جامعه همچون آموزش مباحث اسلامی در مدارس دانستند.

جایگاه و منزلت زن در نظام جمهوری اسلامی ارزشمند شده است و یکی دیگر از دستاوردهای نظام اسلامی، قرار گرفتن زنان در موقعیت واقعی آنهاست و به گفته مردم کرمانشاه عدالت اجتماعی نیز یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

در پیش از انقلاب اسلامی امکانات در شهرها و روستاهای استان کرمانشاه بسیار محدود بود اما امروز و با گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی تمامی امکاناتی که در مرکز کشور وجود دارد، همچون دسترسی به خدمات درمانی و امکانات آموزشی در سراسر استان وجود دارد.

چهل سالگی انقلاب ,

انتهای پیام/ش

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عامل اصلی ناکامی استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان مشخص شد