به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌‌اکبر جاویدان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت‌‌‌زنی حوالی گمرک پایانه مرزی «پرویزخان» به ۲ دستگاه تانکر نفتکش مشکوک و جهت بازرسی آن‌ها را متوقف کردند. وی ادامه داد: در بازرسی‌های انجام شده از خودروهای توقیفی، ۶۳ هزار […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌‌اکبر جاویدان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت‌‌‌زنی حوالی گمرک پایانه مرزی «پرویزخان» به ۲ دستگاه تانکر نفتکش مشکوک و جهت بازرسی آن‌ها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی‌های انجام شده از خودروهای توقیفی، ۶۳ هزار و ۳۵۲ لیتر سوخت قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در این راستا علاوه بر انتقال خودروهای توقیفی به پارکینگ، ۲ نفر هم دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

جاویدان در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: در این میان مبارزه با قاچاق سوخت همواره در اولویت قرار داشته است.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۱۷۹ دستگاه خودرو پلاک مخدوش در کرمانشاه توقیف شد/ حبس درانتظار متخلفان