معصومه شاکری، روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مرکز آزمون سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه روز جمعه ۱۳ اسفندماه آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را برگزار می‌کند. وی ادامه داد: علاقه‌مندانی که کارشناسی عمران را خواندن می‌‌توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir نسبت […]

معصومه شاکری، روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مرکز آزمون سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه روز جمعه ۱۳ اسفندماه آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: علاقه‌مندانی که کارشناسی عمران را خواندن می‌‌توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir نسبت به مشاهده دفترچه و ثبت‌نام اقدام کنند، البته حداکثر سن برای پذیرفته‌شدگان در آزمون ۴۰ سال است.

وی مهلت ثبت‌نام در این آزمون را ۲۰ بهمن‌ماه اعلام کرد و افزود: متقاضیان بعد از ثبت‌نام و شرکت در آزمون با کسب حدنصاب نمره، در مصاحبه حضوری و تخصصی شرکت خواهند کرد که در پایان ۹ نفر (۶ نفر سهمیه آزاد و سه نفر سهمیه ایثارگران) جذب می‌شوند.

انتهای پیام/پ

 این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
درآمد‌های دولت کجا صرف می‌شود؟ /هم صف شمال را ببینیم، هم صفمرغ را/پشت پرده مخالفت با اینماد