به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فاروق سلیمی رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه امروز در جلسه کرونای این شهرستان، اظهار کرد: وضعیت شهرستان از نظر شیوع کرونا به وضعیت نارنجی رسیده است. وی با اشاره به وضعیت واکسیناسیون در شهرستان، گفت: ۹۲ درصد جامعه هدف شهرستان دُز اول، ۸۳ درصد دُز دوم و ۲۹ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فاروق سلیمی رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه امروز در جلسه کرونای این شهرستان، اظهار کرد: وضعیت شهرستان از نظر شیوع کرونا به وضعیت نارنجی رسیده است.

وی با اشاره به وضعیت واکسیناسیون در شهرستان، گفت: ۹۲ درصد جامعه هدف شهرستان دُز اول، ۸۳ درصد دُز دوم و ۲۹ درصد دُز سوم را تزریق کرده‌‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه گفت: علاوه بر آن تزریق واکسن کرونا برای جامعه هدف ۹ الی ۱۲ سال نیز که در طول این چند روز شروع شده است، ۱۵ درصد است.

بالایی، سرپرست فرمانداری پاوه نیز در ادامه، خاطرنشان کرد: جلسات و تجمع‌های اداری و آموزشی، نمایشی و موسیقی جزء در صورت ضرورت تعطیل اعلام می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت محدود بودن  اعضای جلسات، گفت: این اعمال محدودیت تا زمانی که از وضعیت نارنجی خارج نشویم، ادامه دارد.

سرپرست فرمانداری پاوه با بیان اینکه رسانه‌ها حق اطلاع‌رسانی مراسم تشییع جنازه‌ها را ندارند، ادامه داد: برنامه دهه فجر هرکدام تجمعی است تعطیل و از امشب نیز، میز خدمت برگزار نمی‌شود، در ضمن در رابطه با آموزش مجازی مدارس آموزش و پرورش هم تابع تصمیمات ملی هستیم.

بالایی در پایان، گفت: یوم الله ۲۲ بهمن نیز تابع تصمیمات کشوری هستیم که احتمالا برای وضعیت‌های مختلف شهرها، دستورالعمل خاص هر وضعیت اعلام می‌شود.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وزیر بهداشت دستور فوری بازسازی بیمارستان سینا در کرمانشاهصادر کرد