در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مرکز جامع راهنمایی، مشاوره و آموزش‌های تخصصی خانواده با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر آمورش و پرورش در کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم گفت: راه اندازی مراکز جامع مشاوره از سوی آموزش و پرورش می‌تواند […]

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مرکز جامع راهنمایی، مشاوره و آموزش‌های تخصصی خانواده با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر آمورش و پرورش در کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم گفت: راه اندازی مراکز جامع مشاوره از افتتاح مرکز جامع مشاوره و آموزش‌های تخصصی خانواده در کرمانشاهسوی آموزش و پرورش می‌تواند گام مهمی در جهت ارائه خدمات مشاوره‌ای بیشتر به خانواده‌ها باشد.

یزدان پناه با بیان این‌که این دومین مرکز جامع راهنمایی، مشاوره و آموزش‌های تخصصی است که در کرمانشاه شروع به کار می‌کند، افزود: خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به مراکز جامع مشاوره آموزش و پرورش خدمات رایگان مشاوره‌ای در ارتباط با تعلیم و تربیت فرزندان خود را دریافت کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۲۴ مرکز مشاوره در ۲۴ منطقه آموزش و پرورش استان گفت: خانواده‌هایی که پس از مراجعه به مراکز مشاوره مناطق ۲۴ گانه مشکلاتشان مرتفع نشود، برای دریافت خدمات تخصصی به مراکز جامع مشاوره ارجاع می‌شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
طرح توزیع «نان نذری» ماه مبارک رمضان در گیلانغرب