باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه– محمد محمدی گفت : پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر انفجار مین در کیلومتر ۱۲ جاده خسروی، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند. به گفته فرمانده انتظامی قصرشیرین پس از حضور ماموران مشخص شد نوجوان یازده ساله از عشایر کوچ نشین حین چرای گوسفندان، با مین برخورد […]

باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه– محمد محمدی گفت : پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر انفجار مین در کیلومتر ۱۲ جاده خسروی، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته فرمانده انتظامی قصرشیرین پس از حضور ماموران مشخص شد نوجوان یازده ساله از عشایر کوچ نشین حین چرای گوسفندان، با مین برخورد و از ناحیه دست و پا و صورت مجروح شده است.

محمدی از انتقال فرد مجروح به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان قصرشیرین جهت مداوا خبر داد.

کشف ۶۳ هزار و ۳۵۲ لیتر سوخت قاچاق

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : ۶۳ هزار و ۳۵۲ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال در قصرشیرین کشف شد.

علی اکبر جاویدان گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت زنی حوالی گمرک پایانه مرزی «پرویزخان» به ۲ دستگاه تانکر نفتکش مشکوک و برای بازرسی آن‌ها را متوقف کردند.

در بازرسی‌های انجام شده از خودرو‌های توقیفی، ۶۳ هزار و ۳۵۲ لیتر سوخت قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

در این راستا علاوه بر انتقال خودرو‌های توقیفی به پارکینگ، ۲ نفر هم دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

مبارزه با پدیده قاچاق از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه است در این میان مبارزه با قاچاق سوخت همواره در اولویت قرار داشته است.

کشف ۱۰ کیلوگرم گل در کرمانشاه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت : ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر گل در شهر کرمانشاه کشف شد.

سمین فلاحی گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تجلیل از خانواده شهید «مصطفی اخلاقی» در مشهد

ماموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی خودرو عامل توزیع مواد مخدر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی ضمن توقیف آن نسبت به دستگیری او اقدام کردند.

 ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر گل کشف شد فرد دستگیر شده برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

کشف ۲۶ میلیون ریال چک پول جعلی

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت : ۲۶ میلیون ریال چک پول جعلی در سرپل ذهاب کشف شد.

نوذر شاه حسینی گفت: پس از دریافت چند مورد گزارش مبنی بر اینکه فردی با چک پول‌های جعلی اقدام به خرید اجناس از واحد‌های صنفی سرپل ذهاب می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مأموران با انجام کار‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی عامل توزیع چک پول‌های تقلبی شده و وی را هنگام خرید از یک مغازه دستگیر کردند.

در بازرسی از این فرد ۵۲ قطعه چک پول تقلبی ۵۰ هزار ریالی جمعاً به مقدار ۲۶ میلیون ریال کشف شد، او به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم معرفی شد .

انتهای پیام/د