در هفتمین روز از دهه مبارک فجر دانشکده جدید شیمی دانشگاه رازی کرمانشاه با حضور معاون وزیر علوم به بهره برداری رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دکتر خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در این مراسم یکی از مهم‌ترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی طی چهار دهه اخیر را دستاوردههای […]

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر دانشکده جدید شیمی دانشگاه رازی کرمانشاه با حضور معاون وزیر علوم به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دکتر خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در این مراسم یکی از افتتاح دانشکده شیمی دانشگاه رازی کرمانشاهمهم‌ترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی طی چهار دهه اخیر را دستاوردههای علمی دانست و گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به اذعان مجامع علمی بین‌المللی، از لحاظ علمی در منطقه رتبه یک و در جهان رتبه شازدهم را دارد و این دستاورد نتیجه تلاش دانشمندان ما در دانشگاه‌های کشور بعد از انقلاب است.

وی دانشگاه رازی را از دانشگاه‌های مهم و دارای قدمت وجایگاه در کشور اعلام کرد و افزود: رشته شیمی دانشگاه رازی با داشتن چندین استاد بین‌المللی در کشور از جایگاه مهمی برخوردار است و امیدواریم افتتاح دانشکده جدید شیمی این دانشگاه مایه برکت باشد.

دکتر خطیبی با بیان اینکه پروژه دانشکده شیمی دانشگاه رازی یک طرح ملی است، یادآور شد: این دانشکده با اعتبار بیش از ۲۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات وزارت علوم در ۲۰ کلاس، ۲۰ آزمایشگاه و ۴۰ اتاق اداری و هیأت علمی در چهار طبقه و یک زیر زمینی در پنج هزار و ۴۰۰ متر به بهره‌برداری رسیده است.

افتتاح پروژه فاز ۲ دانشکده هنر و معماری، بازدید از پروژه فاز ۲ دانشکده اقتصاد و حسابداری و بازدید از کلینیک دامپزشکی دانشگاه رازی از دیگر برنامه‌های سفر معاون وزیر علوم به کرمانشاه بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعلام وضعیت اضطراری کرونا در کرمانشاه