باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه– بهمن امیری‌مقدم گفت : کرمانشاه از ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف برخوردار است و باید از تمام این زمینه‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده کنیم. به گفته استاندار کرمانشاه ظرفیت بالای موجود در این دیده بان، بر استفاده از این ظرفیت برای رفع مشکلات استان و توسعه آن تاکید دارد. از […]

باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه– بهمن امیری‌مقدم گفت : کرمانشاه از ظرفیت‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف برخوردار است و باید از تمام این زمینه‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده کنیم.

به گفته استاندار کرمانشاه ظرفیت بالای موجود در این دیده بان، بر استفاده از این ظرفیت برای رفع مشکلات استان و توسعه آن تاکید دارد.

از اعضای هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت استان، شناخت کافی داریم،آماده دریافت و استفاده از مطالب و گزارش‌های کارشناسانه اعضای این دیده‌بان هستیم.

بهبود و اصلاح فرآیند‌های نظام اداری سبب کاهش مشکلات مردم و پاسخگویی مطلوب می‌شود.

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت استان کرمانشاه گفت: هدف اصلی این دیده بان، ایجاد شفافیت، پیشگیری از فساد و شناخت ریشه‌های فساد و ارایه راهکار‌ها مناسب برای خشکاندن آن است.

جلال امینی گفت: دیده بان شفافیت و عدالت استان کرمانشاه هم در این جهت، به دنبال شفاف سازی و گره گشایی از مشکلات جامعه است.

کمیته‌های تخصصی این نهاد مردمی، بصورت کارشناسانه پیگیر پیشگیری از فساد و مبارزه با آن با هدف توسعه استان است.

استان کرمانشاه، سرشار از ظرفیت‌های مختلف بویژه سرمایه نیروی انسانی توانمند و متعهد است و استفاده صحیح از این توانمندی‌ها زمینه ساز رشد و توسعه استان خواهد شد.

دیده بان شفافیت و عدالت استان، آمادگی خود را برای خدمت هرچه بیشتر به استان و تعامل سازنده با مسئولان، بویژه استاندار اعلام می‌کند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خدمات نظام جمهوری اسلامی به مناطق اهل سنت کرمانشاه قابل توجهاست