باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه- احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی فردا پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ماه برای افتتاح پروژه فرو آلیاژ و کارخانه خمیر مایه اسلام آباد غرب به کرمانشاه سفر می‌کند. ادای احترام به مقام شهدای دفاع مقدس یادمان مرصاد، دیدار با آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و […]

باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه- احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی فردا پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ماه برای افتتاح پروژه فرو آلیاژ و کارخانه خمیر مایه اسلام آباد غرب به کرمانشاه سفر می‌کند.

ادای احترام به مقام شهدای دفاع مقدس یادمان مرصاد، دیدار با آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و شرکت در شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی از برنامه‌های سفر وزیر اقتصاد به استان کرمانشاه خواهد بود.

مواد اولیه پروژه فرو آلیاژ در استان کرمانشاه تأمین و در این پروژه ۱۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری شده و ظرفیت تولید ۱۵ هزار تن فرو آلیاژ را دارد که این تولیدات نیاز به واردات را ۱۰ درصد کاهش داده و باعث صرفه جویی ارزی ۳۰ میلیون دلاری شده است.

پروژه فرو آلیاژ سبب افزایش مقاومت فولاد شده و می‌توان در صنعت خودروسازی از آن به خوبی بهره گرفت و این پروژه اشتغال‌زایی ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را به همراه دارد .

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ساعت کاری جدید بانک ها در استان کرمانشاه