سرهنگ کیخسرو دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: بارش برف که از دقایق ابتدایی بامداد امروز شاهد آن بوده‌ایم سبب کندی و اختلال در تردد شده است. وی عنوان کرد: به جز محورهای یاد شده تردد در بقیه راه ها بدون زنجیر چرخ امکان پذیر است اما رانندگان حتما باید این […]

سرهنگ کیخسرو دستغیب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: بارش برف که از دقایق ابتدایی بامداد امروز شاهد آن بوده‌ایم سبب کندی و اختلال در تردد شده است.

وی عنوان کرد: به جز محورهای یاد شده تردد در بقیه راه ها بدون زنجیر چرخ امکان پذیر است اما رانندگان حتما باید این وسیله را همراه داشته باشند و پلیس از تردد خودروهای فاقد آن جلوگیری خواهد کرد.

دستغیب گفت: در گردنه بیدسرخ کنگاور نیز هم اکنون شاهد بارش برف و مه غلیظ هستیم که رانندگان حتما باید جانب احتیاط را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به مه آلود بودن محورهای روانسر، صحنه، سنقروکلیایی، هرسین و کنگاور گفت: رانندگی در چنین شرایط آب و هوایی نیازمند توجه بیشتر از سوی رانندگان است چرا که محدودیت دید ایجاد می شود.

وی پرهیز از شتاب و سرعت های غیرمجاز را از دیگر توصیه‌های پلیس به رانندگان عنوان کرد و گفت: سبقت‌ها به ویژه سبقت غیرمجاز آن هم در شرایطی که شاهد مه آلودگی راه‌ها هستیم کار بسیار خطرناکی است.

دستغیب از رانندگان خواست ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری، در صورت الزم به این کار حتما وسایل گرمایشی همراه داشته باشند و از سالم بودن برف پاکن و لاستیک‌های خودرو اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام/۸۳۲/ ع

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چهارشنبه ۲۵ فروردین، اول ماه رمضان است