شرکت آسانسور  ستاره سرخ پیشرو و بزرگترین شرکت خدماتی و سرویس  حرفه ای  در موضوع صنعت  آسانسور در استان  کرمانشاه به گزارش فرنیوز مهندس فرهاد سنبلی در گفتگویی اختصاصی با فر نیوز گفت : شرکت آسانسور  ستاره سرخ  بیش از بیست سال است در صنعت آسانسور در استان   کرمانشاه فعالیت دارد  ، این شرکت در […]

شرکت آسانسور  ستاره سرخ پیشرو و بزرگترین شرکت خدماتی و سرویس  حرفه ای  در موضوع صنعت  آسانسور در استان  کرمانشاه

به گزارش فرنیوز مهندس فرهاد سنبلی در گفتگویی اختصاصی با فر نیوز گفت : شرکت آسانسور  ستاره سرخ  بیش از بیست سال است در صنعت آسانسور در استان   کرمانشاه فعالیت دارد  ، این شرکت در زمینه  طراحی نصب ، باز سازی و سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی خدمات  خود را با بر خورداری از نیرو های متخصص  به  همشهریان  ارائه می دهد

مهندس سنبلی با اشاره  به اینکه بر اساس  دستور العمل ها تنها شرکت هایی   می توانند  در زمینه  خدمات   آسانسور فعالیت نمایند که دارای پروانه طراحی و مونتاژ از  سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان باشند  می گوید : تضمین کیفیت خدمات ارائه‌شده در حوزه آسانسور  همواره مد نظر مدیریت این شرکت می باشد  و  کیفیت بالای خدمت‌رسانی به مشتریان از موارد اصلی مورد توجه مدیران ستاره سرخ بوده است؛

وی  تصریح می کند  : خدمات سرویس و نگهداری در مجموعه  ستاره سرخ  جهت  ایجاد تجربه رضایت‌بخش برای مشتریان با نظارت و پشتیبانی دائم صورت می‌گیرد . مدیریت  تیم پشتیبانی ستاره سرخ  بر عملکرد تکنسین‌ها نظارت کامل داشته و همچنین با مشتریان در ارتباط بوده و از نیازهای آن‌ها مطلع می‌باشد.

مهندس سنبلی استفاده از تکنسین‌های مجرب، مطمئن و آموزش‌ دیده را راهبرد  ستاره سرخ  می خواند و می گوید  :  قبل از استخدام، سرویسکاران آسانسور، همگی تایید هویت و بررسی سابقه خواهند شد. تکنسین‌های ستاره سرخ  همگی دارای کارت تکنسین مجاز هستند و از بین تکنسین‌هایی انتخاب شدند که دانش فنی و تجربه عملی مناسبی در مواجهه با خرابی آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور و ایمنی آسانسور را دارند.

مدیر عامل شرکت  ستاره  سرخ می افزاید : با هر بازدید ماهانه از آسانسور  طرفین قرار داد   برای سرویس و نگهداری آسانسور ، سرویسکار چک‌لیستی از اقدامات انجام‌شده را فراهم می‌کند  که  پس از تایید مدیر ساختمان این چک‌لیست در اسناد فنی مرتبط در شرکت  بایگانی  می‌شود  که این  اطلاعات برای   طرفین قرار داد با  شرکت  قابل دسترسی است

فعالیت  ستاره سرخ به‌صورت تخصصی در ارائه خدمات آسانسور ، اعم از تعمیر ، سرویس و نگهداری ، ایمن‌سازی ، استانداردسازی ، نوسازی ، بازسازی ، تزئینات و کابین آسانسور و زیباسازی  متمرکز است.

مهندس  سنبلی   با  اشاره   به  هدف شرکت  که   ارائه خدمات با کیفیت  و متفاوت به شهروندان است  می گوید : برای داشتن یک برنامه مرتب نگهداری آسانسور ، ستاره سرخ  را یک‌ بار امتحان کنید!

وی می افزاید : ستاره سرخ   مثل دیگر سامانه های ارائه ی خدمات فقط نقش واسط را میان مشتری و تعمیرکار ندارد بلکه  تکنسین‌ها و سرویسکاران آسانسور ستاره سرخ  احراز هویت شده و تمامی دوره‌های آموزشی مربوط‌ به آسانسور را گذرانده‌اند و به‌طور دوره‌ای دوره‌های بازآموزی را طی می‌کنند. خدمات آسانسور ستاره سرخ  فقط با ارسال تکنسین به محل پایان نمی‌گیرد؛ تیم پشتیبانی ما بر تمامی مراحل انجام کار نظارت دارد و ارتباط ما با مشتریان قطع نمی‌شود. پس از ثبت درخواست خدمات آسانسور در ستاره سرخ  ، باید به شما بگوییم که خیالتان از بابت آسانسورتان راحت… 

مهندس سنبلی در  ادامه این گفتگو   می گوید : ستاره سرخ عضو اتحادیه آسانسور و پله برقی ، عضو انجمن  مهندسین آسانسور ، عضو انجمن اسانسور  کرمانشاه و دارای گواهینامه ایزو ۲۰۰۸/۹۰۰۱ می باشد.

مهندس سنبلی مدیر عامل شرکت ستاره سرخ  با اشاره به عواقب خسارت بار  کار با شرکت های غیر مجاز در  موضوع  آسانسور  هشدار می دهد :  با توجه به افزایش تعداد آسانسورهای نصب شده در استان، حفظ سلامت و ایمنی فردی و عمومی، حصول اطمینان از کیفیت دستگاه های آسانسور و نظارت بر نصب آسانسور و اطمینان از ایمنی آن ضروری است و با اجرای کامل و دقیق موازین و الزامات استاندارد آسانسور می بایست  با استاندارد  سازی  حوادث ناشی از آن کاهش یابد.

وی افزود: از همشهریان عزیز تقاضا می شود جهت نصب و راه اندازی آسانسور به تاریخ اعتبار پروانه طراحی و مونتاژ واحدهای نصاب آسانسور که دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند دقت کنند. فهرست این شرکت‌ها در سایت سازمان صنعت معدن و تجارت و همچنین سازمان ملی استاندارد ایران موجود است.

وی بیان کرد: نصب آسانسور توسط شرکت‌های غیرمجاز ممنوع است و مسئولیت حوادث و سوانح احتمالی نصب آسانسور توسط این شرکت‌های غیرمجاز برعهده مالکین و مدیران ساختمان های دارای آسانسور است.

وی تاکید  کرد : حتی خرید قطعات و تجهیزات آسانسور نیز باید از تولیدکنندگان دارای پروانه استاندارد انجام گرفته و فهرست آن ها در اختیار نصابان باشد تا با کمترین مشکل، در مراحل اجرا مواجه شوند.

مدیرعامل شرکت  ستاره سرخ در ادامه می افزوید : مالکین، پیمانکاران، مدیران مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری که تاکنون برای آسانسور آن واحدها اقدام به دریافت گواهی ادواری آسانسور نکرده اند شایسته است جهت ایمنی استفاده کنندگان نسبت به اخذ گواهینامه ادواری اقدام کنند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اولین بیمارستان ویژه حیوانات خانگی در کرمانشاه آغاز بکار کرد

راه های تماس با شرکت ستاره سرخ

۰۹۱۸۸۳۱۹۳۳۲مدیریت
۰۹۱۸۶۸۱۹۳۳۲ شبکه های  اجتماعی
۰۹۱۰۶۸۲۹۳۳۲ خدمات پس از فروش.
۰۸۳۳۸۲۴۸۱۳۳ تلفکس
آدرس: کرمانشاه ، چهار راه بسیج ، بلوار ارشاد پلاک ۱۲.