به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران انتظامی قصرشیرین از دپو مقدار زیادی محصول قاچاق در یکی از تالارهای پذیرایی شهر رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران پاسگاه آقابرار با انجام کارهای […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: پس از اطلاع ماموران انتظامی قصرشیرین از دپو مقدار زیادی محصول قاچاق در یکی از تالارهای پذیرایی شهر رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه آقابرار با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی تالار مورد نظر شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در بازرسی‌های انجام شده ۲۵ تن شیرخشک و ۱۰ تن و ۴۰۰ کیلوگرم روغن جامد که طبق نظر کارشناسان ارزش آن ها به ۵ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا علاوه بر پلمب تالار مورد نظر، یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: کشفیات کالای قاچاق در۱۰ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۸ درصد رشد نشان می دهد.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
علت بالارفتن آمار مبتلایان به کرونا چیست؟