مهدی محمدی سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار کرد: متأسفانه روز به روز به تعداد بیماران کرونایی با شیب عجیبی اضافه می‌شود به طوریکه به نسبت این افزایش آمار مبتلایان، تعداد بیماران با حال وخیم هم بالا می‌یابد. […]

مهدی محمدی سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار کرد: متأسفانه روز به روز به تعداد بیماران کرونایی با شیب عجیبی اضافه می‌شود به طوریکه به نسبت این افزایش آمار مبتلایان، تعداد بیماران با حال وخیم هم بالا می‌یابد.

وی با اشاره به سرایت بالای اُمیکرون در استان، افزود: هم‌اکنون تعداد موارد بستری در بیمارستان‌های استان به ۳۶۳ نفر رسیده که ۷۹ نفر از این تعداد در بخش ویژه بستری هستند و حال ۱۶ نفر هم وخیم گزارش شده است.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه امروز پنج مورد فوتی با ابتلای قطعی به کرونا داشته‌ایم، گفت: مجموع جانباختگان استان با احتساب این تعداد به ۲ هزار و ۹۶۲ نفر رسید.

وی یادآور شد: ۱۱۹ بیمار طی ۲۴ ساعت گذشته با علائم کرونا بستری شده همچنین طی مدت مذکور ۱۱۳ مورد هم پس از بهبودی از بیمارستان‌های سطح استان ترخیص شده‌اند.

محمدی عنوان کرد: کرونا این بار با سویه جدید بی‌رحم‌تر از همیشه سلامتی هم‌استانی‌ها را تهدید می‌کند به گونه‌ای که طی شبانه‌روز گذشته ۵۱ بیمار مثبت بستری و ۲۳۳ مورد سرپایی در استان شناسایی شده است.

انتهای پیام/پاین مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برگزاری مسابقه قصه‌های شیرین کرمانشاه