فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  اظهار داشت: از زمان شروع بارش برف تمام نیروهای راهداری همچنان در محورهای استان حضور دارند و با توجه به این که بارش با کولاک و باد همراه بوده خدمت‌رسانی بسیار شده است. وی با بیان این که تمام محورهای مواصلاتی بازگشایی شده است عنوان کرد: […]

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  اظهار داشت: از زمان شروع بارش برف تمام نیروهای راهداری همچنان در محورهای استان حضور دارند و با توجه به این که بارش با کولاک و باد همراه بوده خدمت‌رسانی بسیار شده است.

وی با بیان این که تمام محورهای مواصلاتی بازگشایی شده است عنوان کرد: تنها گردنه کشک‌میر حد فاصل سنقر تا کامیاران به دلیل کولاک خیلی شدید و باد امکان فعالیت وجود ندارد و با هماهنگی پلیس راه این مجوز از دو طرف مسدود است.

کرمی با بیان اینکه در تمامی مجوزهای مواصلاتی استان بارش برف و باران گزارش شده است گفت: دو محور روستایی در ثلاث ‌باباجانی و پاوه نیز مسدود شده بود که بازگشایی شد.

وی با اشاره به اینکه مجموع نیروهای راهدار آماده باش و مستقر در راهدارخانه های سطح استان و درگیر برف روبی ۲۶۱ نفر است افزود: ۱۶۲ دستگاه ماشین‌آلات درگیر این عملیات‌ها شد و تاکنون ۲۹۵۷ کیلومتر باند برف‌روبی شده است.

کرمی با بیان اینکه ۲۰۱۷ تن شن و نمک مورد استفاده قرار گرفته است عنوان کرد: به ۱۷۵ خودروی گرفتار در برف امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به بارش برف در ۳۰۷۹ محور روستایی و فعالیت ۲۲ راهدار و ۱۵ دستگاه ماشین‌آلات در این محورها گفت: از ابتدای صبح امروز جهت جلوگیری از یخ‌زدگی جاده‌ها نیروهای راهداری مشغول نمک پاشی محورهای مواصلاتی هستند.

کرمی افزود: شهروندان برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان از طریق تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها و حمل و نقل استان کرمانشاه و کشور را دریافت کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شورای رقابت حدف میشود؟

انتهای پیام/۸۳۲/ح