ایرج صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از افزایش اقلام عرضه شده در سامانه بازرگام خبرداد و اظهار داشت: برنج ایرانی، دو‌ برند روغن سرخ کردنی و ماکارانی به این سبد افزوده شده است. وی عنوان کرد: برنج تایلندی تنظیم بازاری با قیمت هر کیسه ۱۰ کیلوگرمی ۱۲۵ هزار تومان، برنج ایرانی با […]

ایرج صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از افزایش اقلام عرضه شده در سامانه بازرگام خبرداد و اظهار داشت: برنج ایرانی، دو‌ برند روغن سرخ کردنی و ماکارانی به این سبد افزوده شده است.

وی عنوان کرد: برنج تایلندی تنظیم بازاری با قیمت هر کیسه ۱۰ کیلوگرمی ۱۲۵ هزار تومان، برنج ایرانی با قیمت هر کیسه پنج کیلوگرمی ۲۱۰ هزار تومان و تخم مرغ تنظیم بازاری به قیمت هر شانه ۳۰ عددی ۴۳ هزار تومان و روغن و ماکارانی در سامانه بازرگام قابل سفارش است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: مرغ منجمد تنظیم بازاری با قیمت هر کیلو ۲۰ هزار تومان امروز یا فردا به سبد سامانه بازرگام افزوده می‌شود و برنامه‌ریزی برای عرضه گوشت قرمز منجمد نیز انجام شده است.

صفایی با اشاره به اینکه اقلام عرضه شده در سامانه بازرگام بنابر نیاز هر استان متفاوت است افزود: حمل و نقل و تحویل کالاهای با قیمت کمتر از ۸۰ هزار تومان رایگان نیست؛ به همین دلیل برای خرید اقلامی همچون تخم‌مرغ حداقل دو شانه تعیین می‌شود. 

وی عنوان کرد: متقاضیان با ورود به سامانه لیست کالا‌های عرضه شده را با قیمت آن مشاهده کرده و اقدام به ثبت سفارش کالا‌های مورد نیاز خود می‌کنند و در نهایت ظرف ۲۴ ساعت کالای ثبت سفارش شده با قیمت مصوب و بدون دریافت هزینه حمل در منزل به دست مصرف کننده می‌رسد.

انتهای پیام/۸۳۲/ ع

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پایان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی استان/ کرمانشاه قهرمانشد