به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، منوچهر فتاحی در حاشیه این آزمون با اشاره به برگزاری همزمان نخستین دوره آزمون داوری، میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شعب شوراهای حل و اختلاف در استان اظهار داشت: امروز ۲۹ بهمن ماه این آزمون همزمان با هفت استان دیگر در کرمانشاه برگزار شد. وی با اشاره به برگزاری […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، منوچهر فتاحی در حاشیه این آزمون با اشاره به برگزاری همزمان نخستین دوره آزمون داوری، میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شعب شوراهای حل و اختلاف در استان اظهار داشت: امروز ۲۹ بهمن ماه این آزمون همزمان با هفت استان دیگر در کرمانشاه برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری این آزمون با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: این آزمون امروز در محل دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شده و ۱۰۳۳ داوطلب در آن به رقابت پرداختند.

فتاحی با اشاره به ثبت نام ۱۳۵۶ داوطلب در این آزمون افزود: از این تعداد ۱۰۳۳ نفر شامل ۵۱۸ مرد و ۵۱۵ مرد در سر جلسه آزمون حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه هنوز زمان اعلام نتایج این آزمون ها مشخص نیست عنوان کرد: زمان اعلام نتایج از سوی مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه با هماهنگی جهاد دانشگاهی متعاقباً اعلام خواهد شد.

فتاحی ظرفیت قبولی این آزمون‌ها در استان را در مجموع بیش از ۵۷۰ نفر اعلام کرد و گفت: این افراد پس از قبولی، مرحله اختبار و ارزیابی و در نهایت پروانه داوری و میانجی‌گری دریافت می‌کنند و می‌توانند با این مجوز در راستای سند تحول قضایی و استفاده از سیاست‌های قضازدایی به بازار قضایی ورود کرده و عملاً نهادهای شبه قضایی و دادگستری های کوچک راه‌اندازی کنند.

وی با قدردانی از تلاش‌های سازمان جهاد دانشگاهی در برگزاری این آزمون افزود: خوشبختانه این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به نحو مطلوبی برگزار شد.

فتاحی افزود: در دوره گذشته عملکرد جهاد دانشگاهی کرمانشاه در این زمینه قابل قبول بود و در این دوره نیز خوشبختانه کارها خوب پیش رفته و رضایت کامل داریم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخر هفته به پاوه سفر نکنید

انتهای پیام/۸۳۲/ ع