به گزارش ایرنا؛ «رستگار یوسفی» روز شنبه در کارگروه آرد و نان شهرستان جوانرود با اشاره به جایگاه ویژه نان در فرهنگ و ذائقه مردم افزود: نظارت و کنترل بر نانوایی ها باید با جدیت پیگیری شود و نسبت به کیفیت و سلامت نان های عرضه شده به مردم با دقت و حساسیت ویژه‌ای انجام […]

به گزارش ایرنا؛ «رستگار یوسفی» روز شنبه در کارگروه آرد و نان شهرستان جوانرود با اشاره به جایگاه ویژه نان در فرهنگ و ذائقه مردم افزود: نظارت و کنترل بر نانوایی ها باید با جدیت پیگیری شود و نسبت به کیفیت و سلامت نان های عرضه شده به مردم با دقت و حساسیت ویژه‌ای انجام گیرد.

وی اظهار داشت: با تعامل و اهتمام جدی بین تمام دستگاهای اجرایی ذیربط و نیز دقت و نظارت در امور آرد و نان می توان گامی موثر و ارزشمندی در جهت ساماندهی و ارائه خدمات در حوزه سلامت مردم برداشت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوانرود نیز با اعلام اینکه در یک ماه گذشته ۱۰۳ مورد بازرسی از نانوایی های این شهرستان انجام شده است، گفت: در این بازرسی‌ها برای پنج نانوایی متخلف پرونده تعزیراتی تشکیل شد.

«عادل قادری»، رعایت ساعت کار، کمیت و کیفیت را از مهمترین تخلفات این نانوایی‌ها عنوان کرد و افزود: شهرستان جوانرود ۷۶ نانوایی دارد که از این تعداد هشت نانوایی در روستاها فعال است.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تمامی پروژه‌های کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس افتتاحمی‌شود