سرهنگ پاسدار نوروز اکبری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: گفتمان امروز انقلاب، گفتمان بیانیه ی گام دوم است و این سیر مراحل و مجموعه در کنار هم برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است که همگان باید بر اساس آن گام بردارند و بر اساس خطوط و ریل گذاری این بیانیه […]

سرهنگ پاسدار نوروز اکبری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: گفتمان امروز انقلاب، گفتمان بیانیه ی گام دوم است و این سیر مراحل و مجموعه در کنار هم برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است که همگان باید بر اساس آن گام بردارند و بر اساس خطوط و ریل گذاری این بیانیه حرکت کنند.  

وی اظهار داشت: آنچه که متوجه باشیم در این نسخه، اینکه بیانیه یک وضعیت مطلوب و یک وضعیت منحصر بفرد با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود انقلاب برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی در تمام اندیشکده ها، اتاق فکرها و گروه‌هایی است که به صورت هم اندیشی مورد تفاهم قرار می‌گیرد و در حال گفتمان است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سرپل‌ذهاب تاکید کرد: بعد از واقعه بعثت، هجرت، غدیر و واقعه بزرگ عاشورا، واقعه‌ای به بزرگی انقلاب اسلامی نداشتیم که بعد از ۱۴ قرن اتفاق افتاده است.

سرهنگ اکبری یادآور شد: رهبر معظم انقلاب، یک سند و  بیانیه‌ای را برای مسیر پیش رو با تجربه گذشته‌اند که وضعیت حال و بسوی ظهور برای کل انقلاب و مجموعه انقلابیون در سراسر دنیا را در قالب یک نسخه به تمام معنا را ارایه می‌کند.   

 وی ادامه داد: بیانیه گام دوم قطعا بطور جد و بدون هیچگونه تعارفی، مسیر انقلاب اسلامی را به سمت ظهور کوتاه خواهد کرد و در کلام ولی امر مسلمین است که این پرچم از سمت انقلاب اسلامی بدست صاحب اصلی آن داده خواهد شد و این بهترین حالت ممکن برای خوشبختی بشریت است.

سرپل‌ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«کرونای انگلیسی» در کرمانشاه مشاهده نشده است