به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا مقیمی صبح امروز در نشست با فرمانده و مدیران انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: ۳۶۷ میلیارد تومان کالای احتکاری در استان کرمانشاه کشف شده که نشان از اقدامات شایان توجه مجموعه انتظامی استان به ویژه پلیس امنیت اقتصادی است. وی با اشاره به لزوم مقابله با پدیده قاچاق به […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا مقیمی صبح امروز در نشست با فرمانده و مدیران انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: ۳۶۷ میلیارد تومان کالای احتکاری در استان کرمانشاه کشف شده که نشان از اقدامات شایان توجه مجموعه انتظامی استان به ویژه پلیس امنیت اقتصادی است.

وی با اشاره به لزوم مقابله با پدیده قاچاق به عنوان یکی از معضلات مهم اقتصادی جامعه افزود: ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بیش از ۱۵۰ درصد رشد داشته که بیانگر اهتمام بسیار جدی پلیس استان کرمانشاه در راستای برخورد با این پدیده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: رشد ۶۰ درصدی کشفیات جرایم اقتصادی در استان کرمانشاه طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری ثبت شده است، به طوری که به صورت میانگین ماهانه پنج پرونده قاچاق به ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون تومان در سطح استان تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه مبارزه با پدیده قاچاق از اولویت‌های کاری ناجا است، ادامه داد: برخورد قاطعانه با قاچاقچیان همواره جز تأکیدات فرمانده ناجا بوده که با همکاری بیشتر مردم می‌توان ضربه‌های جدی‌تری به مختلفان وارد کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعلام رنگ بندی شهرها تا 25 اسفند / ورود یک میلیون واکسن تا پایان سال