در دانشگاه رازی مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه می گوید دانشگاه رازی کرمانشاه برای نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹،  مهلت ارسال مدارک متقاضیان برای شرکت در این دوره را تا پنجم بهمن‌ماه تمدید کرده است به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ کیانوش چقامیرزا، مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: […]

در دانشگاه رازی

مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه می گوید دانشگاه رازی کرمانشاه برای نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹،  مهلت ارسال مدارک متقاضیان برای شرکت در این دوره را تا پنجم بهمن‌ماه تمدید کرده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه؛ کیانوش چقامیرزا، مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: در مهلت جذب پژوهشگر پسادکتری تمدید شداین دانشگاه از بین دانش‌آموختگان مقطع دکتری داخل یا خارج از کشور که علاقه‌مند به گذراندن دوره‌های پسادکتری هستند، برای نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، پژوهشگر پسادکتری پذیرش می‌کنیم.

چقامیرزا افزود: علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه موضوعات بر روی سایت اینترنتی دانشگاه و همچنین سامانه جذب این دانشگاه نسبت به ارسال مدارک خواسته شده، اقدام کنند. دوره پسادکتری از بهمن ۹۹ تا پایان دی ۱۴۰۰ است که با تمدید مهلت ارسال مدارک برای شرکت در این دوره، متقاضیان می‌توانند تا پنجم بهمن‌ماه سال جاری، در سامانه جذب دانشگاه رازی اقدام به ثبت‌نام کنند.

مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه اظهار کرد: زمان مجاز سپری شده از تاریخ دانش‌آموختگی دکتری حداکثر پنج سال است، اطلاعات بیشتر این موضوع، در سایت دانشگاه رازی به آدرس www.razi.ac.ir و سامانه جذب این دانشگاه به آدرس jazb-samaneh.razi.ac.ir قابل دسترس است.

او افزود: دانشگاه رازی با توجه به توان و ظرفیت علمی اعضای هیأت علمی خود و با عنایت به امکانات و تجهیزات پژوهشی موجود در این مرکز آموزشی اقدام به پذیرش پژوهشگر پسادکتری کرده است. ارائه دوره‌های پسادکتری معمولاً به عنوان بخشی از وظایف یک موسسه دانشگاهی یا تحقیقاتی شمرده شده و توقع می‌رود که به تولید و چاپ محتوای علمی منجر شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کارکنان «اورژانس اجتماعی» از واکسن محروم هستند/ علوم پزشکی:اولویت بندی تزریق با وزارت بهداشت است