در کرمانشاه پویش مردمی «۱۴ روز احترام به مادر» با محور قرائت روزانه ۱۴ مرتبه سوره مبارکه حمد و هدیه آن به مادران گرامی چهارده معصوم(ع) در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) راه‌اندازی و در کرمانشاه برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، با محوریت قرائت روزانه ۱۴ مرتبه سوره مبارکه حمد و هدیه آن […]

در کرمانشاه

پویش مردمی «۱۴ روز احترام به مادر» با محور قرائت روزانه ۱۴ مرتبه سوره مبارکه حمد و هدیه آن به مادران گرامی چهارده معصوم(ع) در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) راه‌اندازی و در کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، با محوریت قرائت روزانه ۱۴ مرتبه سوره مبارکه حمد و هدیه آن به مادران گرامی پویش مردمی «۱۴ روز احترام به مادر» اجرا می شودچهارده معصوم(ع) در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) پویش مردمی «۱۴ روز احترام به مادر» در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) راه‌اندازی و در کرمانشاه برگزار می‌شود.

این پویش به نیت رفع بلایا، سلامتی مادران و مغفرت مادرانی که آسمانی شده‌اند از امروز پنجشنبه، ۲ بهمن تا پنج شنبه، ۱۶ بهمن‌ماه اجرا می‌شود.

دستگیری از محرومان و کمک مؤمنانه در حق نیازمندان به‌عنوان یکی دیگر از محور‌های این پویش پیشنهاد شده است که آثار و برکات آن را افزایش می‌دهد. 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ماجرای 15 روز سرگردانی دختر فراری که به یک پسر پناه برد